Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
ESO
|

Nagranie z Bidenem obiegło sieć. Dyskusja w USA

8
Podziel się

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak prezydent USA Joe Biden ignoruje polecenie pracownika Secret Service. Krytycy prezydenta nie szczędzą mu złośliwych komentarzy, a zwolennicy drwią, że tych pierwszych ponosi fantazja.

Nagranie z Bidenem obiegło sieć. Dyskusja w USA
Joe Biden na udostępnionym w sieci filmie wydaje się, że nie wie jak trafić do drzwi Białego Domu.
bFdXtQuZ

Biden został sfilmowany, jak wraca z Wilmington w stanie Delaware do Białego Domu. Na opublikowanym nagraniu widzimy, jak agent Secret Service wskazuje Bidenowi skręcić w prawo wprost do drzwi Białego Domu. Prezydent ignoruje wskazówki agenta i po trawniku podąża za ochroniarzem. Następnie, gdy dostaje się już do Białego Domu, podnosi kciuki do góry.

Ujrzawszy to nagranie, odezwali się krytycy prezydenta, którzy doszukują się w nich dowodów, jakoby prezydent cierpiał na zaburzenia funkcji poznawczych.

bFdXtQvb

Krytycy udostępniają w mediach społecznościowych nagranie zarejestrowane przed Białym Domem i drwią z prezydenta. Były sekretarz prasowy Białego Domu Sean Spicer napisał: "Uważnie obejrzyj ten materiał".

Nie brakuje też głosów, że Biden zwyczajnie nie miał ochoty iść tam, gdzie mu wskazano. Zwolennicy prezydenta podkreślają, że jego przeciwników po raz kolejny ponosi fantazja i robią z igły widły.

bFdXtQvh
Zobacz także: Spotkanie Władimir Putin - Joe Biden. Włodzimierz Cimoszewicz zwraca uwagę na szczegół
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdXtQvC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Jack
5 miesięcy temu
Podobnie jak Kopacz w Berlinie z Merkel
Jaro
5 miesięcy temu
Starzy na emeryturę i niech odpoczywają. Tylko odpoczywają a od rządzenia uchowaj panie boże
Jarek B
5 miesięcy temu
Ten Biden nawet nie jest świadomy tego że jest Amerykaninem!! Co to za cyrk z tym gościem! Jak nie czarny Tunezyjczyk to teraz starzec z demencją!! Senat USA POWINIEN COS Z TYM ZROBIC !!!
bFdXtQvD
Polak
5 miesięcy temu
Jaki był powód,że nowo mianowany prezydent USA po objęciu stanowiska odrazu zabrał się za rezygnację z sankcji nałożonych na Nord Strim 2 a wcześniej w tej sprawie spodkal się z prezydentem FR i panią Kanclerz Niemiec? Wygląda na to,że planował to jeszcze przed rozpoczęciem kampanii prezydenckiej co mogło mu pomóc w zdobyciu na nią środków finansowych?
Gosc
5 miesięcy temu
To tak miało być Dobrego teatru ciąg dalszy
Lucek
5 miesięcy temu
To nic, że w drzwi trafić nie może . Ważne, że w pandemie z chorymi bezobjawowo wierzy...
Tom
5 miesięcy temu
Najgorsze jest to że taki stary tetryk dowodzi jedna z najpotężniejszych armi świata zaczynam wątpić że takiemu staremu dziadu dano w ogóle dowodzić i zaczyna mnie martwić kto nią faktycznie dowodzi
Starosc
5 miesięcy temu
Skoro agent ochrony pokazuje mu gdzie iść czy otwiera drzwi do samochodu to nie dla jego wygody tylko takie są procedury bezpieczeństwa. Facet ma demencję co widać we wszystkich jego wystąpieniach
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić