Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|

Skandal w kościele na Cyprze. Krzyczeli, by ksiądz się opamiętał

225
Podziel się:

Kapłan w wyjątkowo niedelikatny sposób ochrzcił dziecko. Zbulwersowani rodzice opublikowali nagranie z ceremonii na Facebooku. Sytuacja miała miejsce na Cyprze.

Skandal w kościele na Cyprze. Krzyczeli, by ksiądz się opamiętał
Oburzające zachowanie kapłana na chrzcinach (YouTube)

Podczas chrzcin doszło do skandalu. Kapłan w bardzo gwałtowny i niedelikatny sposób zanurzał niemowlaka w chrzcielnicy wypełnionej wody. Zbulwersowana matka zamieściła na Facebooku wideo, na którym widać całą sytuację. Ceremonia miała miejsce 17 października w Limassol na Cyprze.

Dzisiaj ochrzciłam moje dziecko!! Zobaczcie tego '"ojca" jak bije dziecko, wszyscy do niego krzyczymy, a on odpowiada "tak chrzczę" !! Dziecko oczywiście było czerwone na całym ciele!! - napisała matka.

Sposób ochrzczenia budzi duże kontrowersje. Kapłan był wyjątkowo brutalny i niedelikatny. Z wielką siłą zanurzał dziecko w głębokiej chrzcielnicy. Następnie gwałtownie podrzucał niemowlaka, co było kompletnie nieuzasadnione. Rodzice wraz z rodziną krzyczeli do księdza, aby się opamiętał, jednak ten kontynuował ceremonię. Mężczyzna odparł tylko, że to jest sposób, w jaki chrzci.

Zbulwersowani rodzice złożyli skargę po ceremonii. Niestety dziecko doznało obrażeń, które objawiły się na jego ciele w postaci wielu czerwonych plam. Dzień po chrzcinach ksiądz wypowiedział się w wywiadzie telewizyjnym. Mężczyzna przeprosił rodzinę i dodał, że jego działania nie były celowym wykroczeniem.

Prawda jest taka, że ​​w pewnym momencie dziecko prawie wyślizgnęło się z moich rąk i jak widać na wideo, położyłem mu rękę pod biodrem, aby je chronić - przyznał kapłan.
Zobacz także: Szpitale polowe w senatoriach? Prof. Andrzej Matyja o walce z koronawirusem
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(225)
😉😉😉
2 lata temu
Jak płacze to się oprze złemu duchowi, to ten maluch sobie nad wyraz poradzi...oby go zło omijało.
bumerang
2 lata temu
To nie jest kościół!, to SĄ TĘPOGŁOWI!. W Polsce jest ich wielu, poprawiających BOGA.
Marzena
2 lata temu
Masakra jakoś u nas delikatnie główkę polewają wycierają z delikatnością co to ma byc
Prala
2 lata temu
I co to wszystko ? Kobiety rodzą dzieci w basenach więc nic mu się nie mogło stać przez chwilkę zanurzenia
eli
2 lata temu
Nie dotyczy mojego dziecka a ja już jestem chora przez to co widziałam.Ten koszmar będzie mi się długo śnił. Oj księżulku jakbyś padł na taką babę nerwową jak ja to liść na początek a później to trzymajcie mnie bo parafianie by cię nie poznali z wyglądu. Podziwiam cierpliwość rodziców po pierwszym zanurzeniu do drugiego już nie powinni dopuścić i w tym momencie powinien być pierwszy liść a później kilka kokosów i gleba i kopa.
Taavi
2 lata temu
Bezkrwawa ofiara dla fałszywego boga. Świat poszedł do przodu a ludzie nadal w to brną.
nietonie
2 lata temu
po co do niego przyszli skoro teraz sie skarzą? poza tym to cerkiew nie koscioł
Rusek
2 lata temu
Prawoslawny Pop chrzcil a ksiedzu katolickiemu sie dostalo lol
jamci
2 lata temu
zamiast krzyczeć rodzice powinni przerwać imprezę
Czytaj Słowo
2 lata temu
Biblia mówi jasno, że najpierw należy uwierzyć, a później przyjąć chrzest który jest potwierdzeniem Twojej wiary w Jezusa Chrystusa. Chrzest nie zbawia, a jedynie sercem przyjęta wiara w Jezusa Chrystusa jako Twojego Pana i zbawiciela. Musisz zrozumieć że jesteś grzeszny i nawrócić się do Boga Jezusa. Pamiętacie 2 złoczyńców ukrzyżowanych obok Jezusa ? Jeden z nich się nawrócił i został zbawiony. Religia rzymsko-katolicka utworzyła się dobre 300 lat po tym wydarzeniu.
das
2 lata temu
Kiedy to się skończy?
ola
2 lata temu
moim zdanienim dziecko jest za duże do takiego rodzaju chrztu
Omg
2 lata temu
Chore, aż mi ciśnienie skoczyło
beny
2 lata temu
Ani Jezus , ani apostołowie nigdy nie chrzcili niemowląt , chrzczona ludzie w wieku w którym byli w stanie podjąć samodzielną decyzję o chrzcie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić