aktualizacja 

Skandal na wizji. Kibic zrobił to dziennikarce. Gorzko pożałuje

47

Greta Beccaglia, pracująca dla włoskiej stacji Toscana TV, została zaatakowana na antenie. Dziennikarka relacjonowała mecz ze stadionu Castellani w Empoli kiedy podszedł do niej mężczyzna i klepnął ją w pośladki. Sprawa trafiła na policję.

Skandal na wizji. Kibic zrobił to dziennikarce. Gorzko pożałuje
Kibic molestował dziennikarkę na wizji. (YouTube)

Włosi są oburzeni po skandalu, do jakiego doszło podczas meczu na stadionie Castellani w Empoli. Greta Beccaglia, dziennikarka Toscana TV, została zaatakowana przez jednego z kibiców.

Molestowanie na wizji

Beccaglia rozmawiała z fanami, którzy opuszczali stadion, kiedy jeden z mężczyzn klepnął ją w pośladki. Oburzona dziennikarka odwróciła się i powiedziała mu, że nie powinien tego robić. Wtedy do kobiety podszedł drugi kibic i powiedział jej, żeby "się nie złościła i nie denerwowała".

Incydent miał miejsce bezpośrednio po meczu, podczas którego gracze nosili czerwony znak na policzkach. W ten sposób pokazali swoje poparcie dla kampanii "Daj przemocy wobec kobiet czerwoną kartkę". Akcję zorganizowano z okazji Międzynarodowego Dnia Eliminacji Przemocy wobec Kobiet.

To, co mi się przydarzyło, jest nie do przyjęcia i nie może się powtórzyć. Puszczono to na żywo w telewizji, bo byłam w pracy, ale niestety, jak wiemy, takie nękanie zdarza się wielu innym kobietom. Bez włączonych kamer i wiedzy kogokolwiek – powiedziała dziennikarka gazecie "Corriere Fiorentino".

Policja w Empoli prowadzi teraz dochodzenie w sprawie incydentu. Zabezpieczono nagrania telewizji, a także zapisy z monitoringu. Funkcjonariusze próbują ustalić tożsamość obu mężczyzn. Toscana TV obiecała dziennikarce, że pokryje wszystkie koszty związane z dochodzeniem.

Zobacz także: Pomysł Sikorskiego. Poseł KO komentuje
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić