Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|

Dramat na lekcjach tańca. Mieszkańcy Słupska nie mogą uwierzyć

106
Podziel się:

Instruktor tańca Paweł K. jest oskarżony o przestępstwa seksualne wobec swoich czterech kursantek, w tym trzech poniżej 15 roku życia. 30 listopada przed Sądem Okręgowym w Słupsku ma ruszyć proces mężczyzny.

Dramat na lekcjach tańca. Mieszkańcy Słupska nie mogą uwierzyć
Niedługo ruszy proces instruktora tańca oskarżonego o pedofilię (YouTube)

Prokuratura Okręgowa w Słupsku oskarżyła Pawła K. o to, że jako instruktor tańca w Słupskim Ośrodku Kultury w latach 2013-2017 doprowadził do obcowania płciowego trzy dziewczynki w wieku poniżej 15 lat, w tym jedną przy użyciu przemocy. Oprócz tego miał doprowadzić do poddania się innym czynnościom seksualnym przy użyciu przemocy nastolatkę w wieku poniżej 18 lat.

Miał molestować i rozpijać małoletnie

Paweł K. usłyszał także zarzut rozpijania co najmniej trzech małoletnich dziewcząt, czego miał dopuścić się w latach 2015-2018. To jednak nie wszystko. Między 2017 a 2018 rokiem instruktor tańca miał pobierać od rodziców trzech pokrzywdzonych dziewczynek zawyżoną opłatę za lekcje - łącznie miał oszukać ich na kwotę 1410 zł.

W sumie mężczyźnie postawiono zarzuty popełnienia dziewięciu przestępstw. Przesłuchany w charakterze podejrzanego nie przyznał się do winy. Twierdził, że został pomówiony przez pokrzywdzone osoby.

Paweł K. zapewniał śledczych, że z żadną z dziewczynek nie łączyły go relacje o charakterze seksualnym i że nigdy nie częstował ich alkoholem. Mówił także, że pieniądze, o których wyłudzenie został oskarżony, spożytkował nie na potrzeby własne, ale na wyjazdy zespołu na turnieje.

Sąd dwukrotnie odrzucił wniosek prokuratury o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec instruktora. Zastosowano wobec niego policyjny dozór, zakaz opuszczania kraju, nakaz powstrzymania się od prowadzenia zajęć z udziałem małoletnich oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi. Musiał także wpłacić 10 tys. zł poręczenia majątkowego.

Proces Pawła K. ma ruszyć 30 listopada przed Sądem Okręgowym w Słupsku. Sąd zdecydował o całkowitym wyłączeniu jego jawności.

Zobacz także: Rejestr ciąż? Posłanka KO bije na alarm
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(106)
idealny
6 miesięcy temu
do pisu
Gosc
6 miesięcy temu
Kandydat do Pisu jak znalazl
Polus
6 miesięcy temu
Kolega biedronia
Patriota
6 miesięcy temu
W środowisku tanecznym nazywany był Drapieżnikiem seksualno-tanecznym, nie przepuścił nikomu bez względu na płeć.
8787
6 miesięcy temu
Słupska? Od Brejzy? Widać tam z ratusza hejt się wylewa, a w ośrodkach kultury ubogacanie tejże kultury kwitnie. Jak we wszystkich miastach gdzie PO rządzi
Robię szkolen...
6 miesięcy temu
Jak nie zostać pedofilem i gwałcicielem. Jednodniowe, darmowe. Piszcie w odpowiedziach co myślicie
gra
6 miesięcy temu
Biedroń w trakcie swojej prezydentury wiedział o sprawie , ale udawał, że nic się nie dzieje !!
Ola
6 miesięcy temu
Widze, ze dzis o2 szowinizuje w komentach jeszcze bardziej niz wczoraj
ha ha ha
6 miesięcy temu
jak by ktoś zobaczył te piękności to od razu bo wiedział że to niemożliwe
Żyć
6 miesięcy temu
W tym środowisku przestępstwa seksualne są niestety bardzo częste. Sam mam koleżankę, która miała z tańców chłopaka 5 lat starszego, gdy miała poniżej 15 lat. Bynajmniej lalkami się nie bawili... Bycie lolitką zostaje na całe życie
Radykał
6 miesięcy temu
o2-dla mnie koniec,macie moją darmową,,reklamę"
traker
6 miesięcy temu
To Robin Hood dodatkowo Bogatym zabiera biednym daje
Jezus z ZUS
6 miesięcy temu
Trzeba bylo zostac ksiedzem. Dostalbys od biskupa bilet do innej parafii z innymi dziecmi a tak to bedziesz siedzial.
Dddf
6 miesięcy temu
Wina jest po obu stronach powinno się obniżyć wiek sekualnosci do 12 lat tak jak hormony tego chcą od kogoś się muszą uczyć w końcu góra może to dol też nie albo wszyscy albo nikt problem zniknie po co hamować co naturalne nieuniknione Bóg stworzył nas seksualnych nie można tego hamować później się dziwić że nie ma rodzin itp zresztą to już koniec wielki upadek nadchodzi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić