Jakub Artych
Jakub Artych| 

Skandal w Irlandii. Nierząd w kościele. Potem zwyzywali policjantów

31

Para oskarżona o publiczne igraszki w kościele, stanęła przed sądem w Belfaście w Irlandii. Sean Paul Russell i Kirsty McMaster zostali aresztowani w St Mary’s.

Skandal w Irlandii. Nierząd w kościele. Potem zwyzywali policjantów
Uprawiali seks w kościele. Potem zwyzywali policjantów (Pixabay)

Jak poinformował sąd, mężczyzna i kobieta uprawiali seks w kościele w Belfaście na oczach zszokowanych ludzi.

36-letni Sean Paul Russell i 31-letnia Kirsty McMaster zostali aresztowani w ubiegłą sobotę po południu w St Mary’s przy Chapel Lane w centrum miasta.

Jak podkreśla sędzia, który zajmuje się tą sprawą, oboje rzucali wulgaryzmami w kierunku funkcjonariuszy wezwanych na miejsce zdarzenia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jakim świętem dla Natalii Kukulskiej jest Dzień Matki? "Wspólny czas jest bezcenny"

Russell i McMaster są wspólnie oskarżeni o popełnienie czynu obrażającego przyzwoitość publiczną. Obydwoje mają także do czynienia z drugim zarzutem zakłócania porządku w związku z incydentem. Oboje stanęli już przed sądem w Belfaście, a za kilka tygodni usłyszą wyrok.

Mężczyzna i kobieta odbywali stosunek seksualny w pomieszczeniu kościoła, które było widoczne dla osób na wewnątrz - powiedziała funkcjonariuszka policji lokalnym mediom.

W pewnym momencie podejrzana krzyknęła: "To tylko seks i powiedziała policji, żeby się odpie***". Mężczyzna również użył wulgarnego języka i powiedział, że go to nie obchodzi.

Podczas przesłuchań po aresztowaniu McMaster powiedziała, że ​​była skrajnie pijana. Z jej zeznań wynika, że tylko ​​na ulicy przed kościołem miała miejsce jakakolwiek aktywność seksualna. Policja twierdzi jednak zupełnie co innego.

Adwokat przeprasza za klienta

Luke Curran, adwokat reprezentujący Russella przeprosił za to, co się stało. - To oczywiście bardzo nieprzyjemny incydent i istnieją kwestie moralne w związku z miejscem rozprawy - powiedział adwokat.

Curran ujawnił, że jego klient cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową i udał się do Belfastu na wizytę w szpitalu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić