Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Skandal w sądzie. Ksiądz do policjantów "Łachy. Bandyci. Prowokatorzy"

1209
Podziel się:

Bulwersujące zachowanie księdza Michała Woźnickiego w poznańskim sądzie. Duchowny, który nie wierzy w koronawirusa wszedł do sądu bez maseczki, po czym zaczął obrażać policjantów, ochroniarza, sędziego i dziennikarza.

Skandal w sądzie. Ksiądz do policjantów "Łachy. Bandyci. Prowokatorzy"
Bulwersujące zachowanie księdza Michała Woźnickiego w poznańskim sądzie. (Facebook)

Kontrowersyjny ksiądz Michał Woźnicki z Poznania znowu szokuje. Były salezjanin, który został wydalony z zakonu 3 lata temu niedawno obrażał Marylę Rodowicz nazywając ją "spruchniałą matroną". Tym razem również nie obyło się bez ostrych komentarzy.

W piątek 26 marca Ks. Woźnicki pojawił się w jednym z poznańskich sądów w towarzystwie swoich sympatyków. Duchowny miał zeznawać w procesie swojego ministranta. Aby wejść do sądu trzeba mieć założoną maseczkę, ksiądz jednak nie wierzy w koronawirus, a maseczki porównuje do kagańca.

Do sieci trafiło nagranie z sądu, w którym ks. Woźnicki po raz kolejny pokazał na co go stać. Już na wejściu zaczęły się problemy. Kiedy ksiądz został poproszony o założenie maseczki zaczął obrażać policjantów. "To skutki noszenia maski, że na łeb uderzyło" - mówi ksiądz do policjanta. "Wsadź sobie pan buzię pod rurę wydechową autobusu i powdychaj. Bo wdycha pan to, co wydycha"- dodaje.

Policjant poinformował księdza, że bez maseczki nie będzie mógł wejść na salę rozpraw.

Z perspektywy katolickiej jest to grzech uciskania ludzi. W tym sądzie są znaki masońskie. Komu wy służycie? Diabłu? Maski zakładają przestępcy, pan jest przestępcą? - zwraca się ks. Woźnicki do jednego z policjantów.

Ks. Woźnicki zaczął obrażać także jednego z sądowych ochroniarzy. "Do piekła idziesz i do piekła prowadzisz, ochroniarzu" -mówił ksiądz.

Jak podaje "Gazeta Wyborcza" sędzia Sławomir Szymański uznał, że odmowa założenia maseczki jest równoznaczna z nieusprawiedliwioną nieobecnością na rozprawie Woźnickiego, więc nałożył na księdza 100 zł kary porządkowej.

Sędzia już bez maski łazi. Z kochanką się idzie spotkać - słyszymy na nagraniu.

Ksiądz w swoich komentarzach rzucanych w wejściu do sądu obrażał również dziennikarza "Gazety Wyborczej" Piotra Żytnickiego.

Dziennikarz "Gazety Wyborczej", pedał, już się z jakimś partnerem spotyka. Usta w usta bez kagańca idzie. A może i dziewuchy też załatwia, bo on tam LGTB to, co leci. Jak pies i kot by się załapał albo koza, to też. Żytnicki, pedał, "Wyborcza"! - wykrzykiwał ks. Woźnicki.

Ksiądz nie odpuszcza. Kolejne mocne komentarze padają w stronę policjantów, którzy nie reagowali na słowa Woźnickiego.

Nie wstyd wam? Łachy! Przed Bogiem za to odpowiecie. Za judaszowe srebrniki będziecie się przepisom sprzedawać. Prowokatorzy! Bandyci w maskach i kagańcach! - krzyczy ksiądz w stronę policjantów.
Zobacz także: Msza tylko w kościele? Ksiądz o nabożeństwach online
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1209)
Pragmatyk I.
12 miesięcy temu
I tylko 100 zł grzywny!
Bezdomny
rok temu
Tak naprawdę to kompromitacja Państwa zeby sobie nie poradzić z takim inteligentem.Wstyd panie Ziobro
gosc
rok temu
kto skasował moj post?
Mam dość
rok temu
W jednym ma rację - te maseczki to naprawdę kagańce
jaja
rok temu
Łachy. Bandyci. Prowokatorzy - czy została za te słowa wszczęta sprawa o znieważenie policjantów, czy tylko ziobrowa sprawiedliwość oskarża osoby typu babcia Kasia ?
John
rok temu
I bardzo dobrze zrobil. Mial recję
Marlboro
rok temu
Dobrze powiedział.
babcia
rok temu
O policji to powiedział prawdę.
MAMA
rok temu
Niestety, dużo racji ma ten ksiądz.
katolik.
rok temu
Policjan bez kajdanek , dziwne.To ksiądz huligan.No zasłania się Bogiem. Ciekawe , gdzie go widział?
OLEK
rok temu
W PORZĄDKU FACET
Podatnik
rok temu
Popieram każdego kto jest przeciw Pisiorom. Nawet z diabłem dojdę do porozumienia byle ich wsadzić do więzienia
Pikko
rok temu
Czy na tego osobnika został nałożony mandat karny lub sporządzony wniosek do sądu o ukaranie?
Prawda
rok temu
Fakt, nie ładnie. Jednak takież samo zachowanie osoby z kręgu lewicy, nie wywołałoby takiego zainteresowania medialnego. Wzmianka, owszem, zostałaby delikatnie zamieszczona, tyle że wena twórcza opisu wraz ze szczegółowymi cytatami nie ma w takich sytuacjach miejsca. Mało tego - sprawa absolutnie nie otarłaby się o sąd. ...tak bardzo przeszkadzają lewicy chrześcijanie ...tylko na łożu śmierci, jakoś gwałtownie, u takich ludzi pojawia się chęć pojednania z Bogiem.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić