aktualizacja 

Straż Królowej stratowała dziecko. Skandaliczne nagranie z Londynu

272

Lepiej nie stawać na drodze Straży Królowej w Wielkiej Brytanii. Przekonało się o tym dziecko, które zostało przez nich zdeptane w Londynie. W sieci pojawiło się druzgocące nagranie wideo ze zdarzenia, które wywołało poruszenie wśród internautów.

Straż Królowej stratowała dziecko. Skandaliczne nagranie z Londynu
Żołnierze weszli w dziecko (TikTok)

Wideo z Tower of London wywołało w sieci ogromną falę komentarzy. Jeden z turystów nagrywał przejście Gwardii Królowej, gdy nagle wydarzyło się coś, w co ciężko uwierzyć. Maszerujący z bronią żołnierze weszli z pełnym impetem w chłopca. Przed wejściem w dziecko jeden z gwardzistów krzyknął tylko "zrobić przejście!".

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Zachowanie żołnierzy zdecydowanie nie spodobało się internautom. W sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Sporo osób zwróciło uwagę, że chłopiec nie wszedł gwardzistom intencjonalnie w drogę, tylko stał tam w miejscu. Ponadto nie miał szans ich zauważyć ani zareagować, gdyż stał odwrócony do nich plecami. Komunikat wypowiedziany przez maszerujący padł również zbyt późno, aby małoletni mógł usunąć się z drogi.

Sprawa została skomentowana przez rzecznika armii brytyjskiej stacji radiowej LBC. Ten przyznał, że został powiadomiony o incydencie. Zachowanie gwardzisty zostało przez niego usprawiedliwione faktem, że ten musiał kontynuować swoją służbę. Rzecznik wyjaśnił również, że po zakończeniu przemarszu żołnierz podszedł do dziecka i sprawdził, czy wszystko z nim w porządku.

Zobacz także: Polska gotowa zapłacić 200 mln zł kary za Turów? Wiceminister znalazł winnego
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić