aktualizacja 

Skandaliczne zachowanie rowerzysty. Kopnął 5-latkę! [WIDEO]

6

Internet błyskawicznie obiega nagranie, na którym widać, jak rowerzysta kopie w plecy pięcioletnią dziewczynkę. Takie sceny rozegrały się w Belgii. Do akcji wkroczyła policja.

Skandaliczne zachowanie rowerzysty. Kopnął 5-latkę! [WIDEO]
Karygodne zachowanie rowerzysty (Twitter, BoumBaDaBoum)

5-letnia dziewczynka spacerowała razem z rodzicami. Nie usłyszała rowerowego dzwonka, w związku z czym nie zeszła z drogi rozpędzonemu rowerzyście.

Mężczyzna postanowił zrobić sobie miejsce w inny sposób. Kopnął dziecko, w wyniku czego upadło ono na ziemię.

Wszystko zostało nagrane przez ojca dziecka. Oczywiście nie spodziewał się on, że dojdzie do czegoś takiego. Po prostu chciał zarejestrować rodzinny spacer. Gdy tylko zobaczył, że rowerzysta kopie jego córkę, natychmiast podjął próbę zatrzymania agresora. Ten jednak zdołał uciec.

Rowerzysta zgłosił się na komendę

Dziecku na szczęście nic poważniejszego się nie stało. Mimo to rodzice postanowili zgłosić sprawę na policję. Funkcjonariusze zajęli się poszukiwaniem mężczyzny. Upubliczniono w sieci jego wizerunek.

W końcu rowerzysta sam zgłosił się na komendę. Tłumaczył, że nie zdawał sobie sprawy z tego, iż uderzył dziecko. Policjanci jednak w to nie uwierzyli. Prowadzą postępowanie dot. tego zdarzenia. Mężczyzna może trafić do więzienia nawet na rok.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić