"Skremowali" jego ciało. Nie do wiary, co się stało 9 lat później

41

Jego rodzina była święcie przekonana, że mężczyzna nie żyje. W 2014 roku jego ciało miało zostać skremowane. Dziewięć lat później bliscy mężczyzny z Chin przeżyli szok - pojawił się żywy w ich wiosce, pojawiając się żywy w ich wiosce.

"Skremowali" jego ciało. Nie do wiary, co się stało 9 lat później
"Skremowali" jego ciało. Nie do wiary, co się stało 9 lat później (Twitter)

O niezwykłej historii mężczyzny o imieniu Zhuo Kangluo jest głośno w całych Chinach. Wprawiła ona w osłupienie miliony osób w mediach społecznościowych w osłupienie.

Jak opisuje "Daily Mail", mężczyzna pojawił się w swojej rodzinnej wiosce dziewięć lat po tym, jak jego rodzina miała skremować jego ciało po wypadku samochodowym. Zhuo Kangluo miał zostać znaleziony martwy na poboczu drogi po ucieczce z chińskiego domu opieki.

Według China News Network Zhuo Kangluo został zauważony w sierpniu ubiegłego roku. Policjanci nie mogli go zidentyfikować, ponieważ odmówił odpowiedzi na ich pytania. We wtorek ogłoszono wyniki testu DNA, w wyniku którego okazało się, że materiał genetyczny mężczyzny odpowiada materiałowi genetycznemu jego brata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Zamieszkali w domku jak z bajki. Gdy właściciel usłyszał, że są Polakami, nie był zadowolony

To oznacza, że ​​inny mężczyzna, który zginął w wypadku samochodowym dziewięć lat temu, został błędnie zidentyfikowany przez krewnych jako Zhuo Kangluo.

Jak doszło do pomyłki w Chinach?

Dziewięć lat temu kuzyn, siostrzenica i siostrzeniec Zhuo Kangluo zidentyfikowali zwłoki starszego mężczyzny. Jego siostrzeniec podobno odmówił sekcji zwłok, a ciało wysłano do kremacji. Jak informują lokalne media, testy DNA dla krewnych spoza najbliższej rodziny nie były wówczas dostępne.

Władze w Chongqing próbują teraz zidentyfikować zmarłego mężczyznę, który wcześniej uważano za Zhuo. Prawdziwy Zhou został ponownie zarejestrowany jako żywy i otrzymuje opiekę.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić