Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Śląsk. Czynna napaść kierowcy bmw na funkcjonariusza. Policja pokazała nagranie

316
Podziel się

Myszków (województwo śląskie). Kierowca bmw chciał uniknąć zatrzymania. Gdy policjant podszedł do stojącego na światłach auta, kierujący ruszył, przejeżdżając po stopie funkcjonariusza i dociskając go do karoserii radiowozu.

Śląsk. Czynna napaść kierowcy bmw na funkcjonariusza. Policja pokazała nagranie
Policjant zaatakowany przez kierowcę bmw (Policja Śląska)
bCXvRYFx

Śląsk. Pościg za kierowcą bmw

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie, w województwie śląskim, otrzymali zgłoszenie dotyczące kierowcy bmw, który najprawdopodobniej jest nietrzeźwy. Gdy dyżurny przekazywał komunikat przez radio poszczególnym funkcjonariuszom, patrol drogówki zauważył opisywany samochód. Policjanci ruszyli za nim.

Pomimo sygnałów dźwiękowych i świetlnych, kierowca nie zatrzymywał się. W Jaworzniku skręcił on w ulicę Helenówka i zaczął uciekać w kierunku Myszkowa. Policjanci rozpoczęli pościg, informując pozostałe partole - relacjonuje Policja Śląska.
bCXvRYFz

Myszków. Czunna napaść na policjanta

W końcu ścigane bmw stanęło na czerwonym świetle w Myszkowie na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki z ulicą Sikorskiego. Policjanci stanęli obok i wybiegli z radiowozu, by go zatrzymać i wyciągnąć kierowcę z samochodu. Ten jednak nagle ruszył.

Próbując uciekać, kierowca bmw docisnął policjanta do karoserii samochodu i przejechał mu po stopie. Jak podają funkcjonariusze, ranny policjant wymagał pomocy medycznej, na szczęście jednak jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Tymczasem uciekinier odjechał.

bCXvRYFF

Kierowcę bmw, który potrącił policjanta, namierzono i zatrzymano 2 dni później. Policjanci zjawili się na działce rekreacyjnej w Skarżysku-Kamiennej. Mężczyzna, który w piątek 7 sierpnia dopuścił się czynnej napaści na policjanta, miał też w mieszkaniu narkotyki. Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 46-letniego mieszkańca Zabrza. Spędzi w areszcie 3 miesiące.

bCXvRYGa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(316)
Jarosława
miesiąc temu
w normalnym kraju policjant by dawno użył broni i nie było by żadnej sprawy w sądzie na koszt podatnika
aabgrx5
miesiąc temu
konfiskata auta , dozywotnie zabranie prawa jazdy i 80 lat wiezienia
Jadzia
miesiąc temu
Teraz policji nie wolno nic. Policjant musi być grzeczny dla przestępcy w innym przypadku zostałby ukarany. Odgórnie zarządzenie. Nie te czasy kiedy policjant mógł spałować babskiego boksera który już nigdy nie podniósł ręki na kobietę. Teraz policjant za takie coś poszedł by siedzieć. dlatego policja nie robi nic. Trzeba mieć pretensje do tych co ustalają prawo co wolno policjantowi.
bCXvRYGb
oio
miesiąc temu
Gosc uderzyl w moje auto i uciekl z miejsca zdarzenia. Od razu zglosilem i po 1,5 miesiaca zostalem wezwany na przeesluchanie. Przy mnie policjant przez telefon zapytal sie kogos do kogo nalezy auto o podanych numerach rejestracyjnych. Po tygodniu przyszlo zawiadomienie o umorzeniu, bo wlasciciel auta stwierdzil, że nic nie wie o takim zdarzeniu i sie nie przyznal. Może tą sprawe też tak wspaniale wyjasnią.
pajace
miesiąc temu
Patrząc na te komentarze to aż współczuje policji, że muszą chronić takich obywateli... nie wiedzą a zgrywają internetowych ekspertów...
Najnowsze komentarze (316)
Kdkek
miesiąc temu
Wśród policjantów jest takie powiedzenie,.... czasami lepiej obrócić głowę. Zastanówcie się ludzie dlaczego?
Szymszel
miesiąc temu
Pies nie powinien prowokować. Niestety nadmiar władzy i uprawnień.
Bocian
miesiąc temu
powinien był użyć broni
Sznurek
miesiąc temu
chcieli sprawdzić czy ma w aucie maseczkę.
MO norma
miesiąc temu
Uciekł! i dwa dni! go szukali
a ILE dostaną
miesiąc temu
policjanci za czynną napaśc na protestujących przedsiębiorców ?
gość
miesiąc temu
To w Myszkowie są jeszcze policjanci na ulicach? Widocznie nie ma tam pisowskich pomników ani polityków tej samej opcji.
olik
miesiąc temu
W USA gość dostałby kulkę natychmiast i nie byłoby w tym nic dziwnego.
bCXvRYFT
jaca
miesiąc temu
Czynna napasc,ale sobie to nazwali.A jak pobije ktos Kowalskiego to nie jest napasc tylko niegrozny incydent
zdziwiony
miesiąc temu
ludzie przecież milicja pilnuje kaczyńskiego , pomników , zdejmuje flagi jeszcze wam mało ?.
Bo.
miesiąc temu
Polska skompromitowana policja nadaje sie jedynie do scigania 14 letnniej przestepczyni która na rowerku jechała a szumowski im zakazał. Tego im NIE zapomnijmy NIGDY
ttk
miesiąc temu
Nie ujmując policjantom zaangażowania, ale w tym przypadku trochę źle stanęli radiowozem blokując uciekający samochód i dlatego ten uciekł powodując obrażenia u policjanta
Por. Śmigły
miesiąc temu
W USA inne są procedury. Jeden mierzy z broni,drugi podchodzi. I radiowóz powinien zajechać mu drogę wcześniej. Zdrowia życzę dla rannego funkcjonariusza.
On33
miesiąc temu
Czemu nie namierzył go inny patrol po drodze taka policja łapie tylko tych spokojnych
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić