Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek
|

Śląsk. Wyrodna matka chciała zabić dziecko. Nożem podcięła mu gardło

55
Podziel się:

Do tragedii doszło w Tychach w województwie śląskim. Matka 1,5-rocznego chłopca podcięła mu gardło nożem. Dziecko jest w śpiączce. 40-letnia kobieta nie zaprzeczyła, że chciała zabić dziecko. Usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa syna.

Śląsk. Wyrodna matka chciała zabić dziecko. Nożem podcięła mu gardło
Matka podcięła gardło synowi (Pixabay)

Matka podcięła gardło 1,5-rocznemu synkowi

Do tragedii doszło mieszkaniu przy ul. Honoraty w Tychach na Śląsku, w piątek 31 lipca. 40-letnia kobieta podcięła nożem gardło swojemu dziecku.

Zadane przez matkę rany zagrażały bezpośrednio życiu chłopca. Dziecko w piątek 31 lipca zostało przetransportowane helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Dziecko straciło mnóstwo krwi, w związku z czym tuż po przywiezieniu go do szpitala wykonano transfuzję i przeprowadzono operację. Teraz przebywa w śpiączce farmakologicznej.

Chłopiec miał rany cięte szyi, przecięte mięśnie i naczynia krwionośne. Jak przekazał rano 1 sierpnia koordynator Centrum Urazowego dla Dzieci w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach dr Andrzej Bulandra, dziecko na szyi miało 2 duże rany oraz 7-8 mniejszych. Na szczęście uszkodzenie tchawicy jest niewielkie. Teraz jego stan jest ciężki, ale stabilny.

Tychy. Chciała zabić syna. Nie zaprzeczyła

"Kobieta składała wyjaśnienia. W zasadzie przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu usiłowania zabójstwa, natomiast w swoich wyjaśnieniach nie podała racjonalnych powodów wskazujących na motyw, na pobudki swojego zachowania" – powiedziała w rozmowie z "Radiem Zet" pprok. Zawada-Dybek, rzeczniczka katowickiej prokuratury.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(55)
MASAKRA
2 lata temu
I w takich momentach jestem za przywróceniem kary śmierci!
svd
2 lata temu
na organy matke , będzie jakiś pożytek dla społeczeństwa.............
normalniak
2 lata temu
Takie rzeczy tylko na Ślasku
Konfacela
2 lata temu
Ludzie, powstrzymajcie się od osądów. Pracuję w tym szpitalu i wiem, że dziecko było zadbane. Tę kobietę należy poddać badaniu psychiatrycznemu zanim ją słownie ukamienujecie.
Asz
2 lata temu
Smutne
!!!
2 lata temu
Moja matka, też wszystko robiła żeby się mnie pozbyć jak byłem dzieckiem. Biła do nieprzytomności i głodowała, emocjonalnie niedojrzała i trzymała przy życiu, tylko ze względu na alimenty. Ona ja i jej rodzina dla mnie nie istnieją. Zniszczyli mi dzieciństwo i młode lata, patologiczni polscy zwyrodnialcy.
Piotr
2 lata temu
Ukrzyzowac publicznie bez wnikania,uszczerbki psychiczne najlepiej tak wyleczyć
Japitole
2 lata temu
Powinna się nieszczęśliwie potknąć na schodach i złamać kark.
gosc
2 lata temu
Zaraz się znajdą maDki, co będą bronić zwykłej morderczyni, że przecież ona "biedna depresję miała" itd. Śmiech na sali. Krzesło elektryczne, a nie depresja.... Człowiek w depresji zabija co najwyżej siebie, a nie 1.5 roczne dziecko. Wbijcie sobie to do głowy raz na zawsze, że depresja może uzasadniać samobójstwo, ale nigdy nie uzasadni morderstwa.
Egzekutor
2 lata temu
Do pieca i na energie przerobic
ddd
2 lata temu
Właśnie wychodzi bezstresowe wychowanie. Rosną ludzie, którzy nie mają do nikogo respektu, a rodzice byli bezradni bo nawet krzywo na dziecko spojrzeć nie mogą bo im sąd zagrozi.
Qaz
2 lata temu
Męża zapewne brak,plusy pewnie były brane,rodzina dysfunkcyjna ,zapewne wpada bez chęci w wielu prawie babciowym zostanie matką ,nie każda chce ,nadaje się itp.Dzieciak pewnie nie wychowywany ,a jakoś howany i pewnie mógł jej przeszkadzać,denerwować ,głośny był,itp.No i nie wytrzymała,bo takiego życia dla siebie nie chciała.I tu jest problem bo gdyby 40 nie miała 1,5 rocznego miała by spokój ,a nie pieluchy zapewne nadal ,kaszki ,bajki itp.Fakt mogła zostawić w. Szpitalu no ale po zrzeczeniu się w sądowych papierach dane matki zostają,i poZniej takie dziecko szuka rodzicielki.Okno życie no ostatnio też szukano kobiet więc to też odpada.Rodzina no nie zawsze pomoże .A wystarczyło nie robić problemów z Ella 1 i było by ok.Lub łatwiejszy dostęp i tańsze leki anty.Ewentualnie aborcja .No ale w tak zakłamanym katolandzie to nie przejdzie bo tu nie wolno jak i eutanazji.Tyle że jedno właśnie wygląda tak ,lub kiszenie w beczkach po kapuście ,lub torturowanie niewinnych i wyrzucanie ih na śmietniki,palenie w piecach ,oraz wypadanie z kocyka,i próba utopienia w Cieszynie Szymona .A eutanazją też jest ,gdy ci którzy płacili całe życie uczciwie i emerytura głodową ,gdzie wybór opłata,jedzenie czy leki ,plus próby różne na które normalny człowiek na leczenie nie ma bo z kad skoro uczciwy.Na chemioterapię ,naświetlania ,specjalistów czeka się i wymianę biodra po x lat.Gdzie dzieci też nie są w stanie dbać o rodzica bo mają kredyty do spłaty.Gdzie domy starości też czekanie x lat aż inny domownik strzeli kopytami w kalendarz plus opłaty kosmiczne .Gdzie siostry z PCK zabierają połowę renty emerytury i są 5 razy w tygodniu u starca godzinę lub 2 ,a co z sobota ,niedziela ?? Najlepiej niech zdechną .No i po to covida wymyślono ,żydy się cieszą ,rządzący też tylko że ludzie nie mają za co pochować bliskich bo poprzednia banda obcięła zasiłek pogrzebowy na maxa .Rodziny też nie mają a czarna magią wola coraz więcej i znowu następny problem zdarza się że ktoś z umarlakiem mieszka ileś tam bo go na pochówek nie stać i powiem tak smród gnijącego mięsa jest nie do wytrzymania ,ale jednak są tacy co wytrzymują to bo innego wyjścia nie mają.Do tego doprowadzono od 89roku coraz gorzej i gorzej a ostatnio Pisy to już w. Ogóle po bandzie jadą nawet zlorza nasze już nie nasze ,o wodzie nie wspomnę .Polska to już tylko obywatele,no poza tym ,że 2 lata temu w Niemczech globusy sprzedawano ale polski już tam nie było .Wizjonerzy,cZy jak??
Monisia
2 lata temu
A na dziecko w śpiączce też się należy 500 plus? Powinni jej zabrać
Yevrey
2 lata temu
Mamusia... już 2 w tym tygodniu .. zamiast ładować do beczki ,dusić, ciac oddaj ,są tacy co by chcieli potomka a nie mogę.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić