o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Śląsk. Wyrodna matka chciała zabić dziecko. Nożem podcięła mu gardło

56
Podziel się

Do tragedii doszło w Tychach w województwie śląskim. Matka 1,5-rocznego chłopca podcięła mu gardło nożem. Dziecko jest w śpiączce. 40-letnia kobieta nie zaprzeczyła, że chciała zabić dziecko. Usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa syna.

Śląsk. Wyrodna matka chciała zabić dziecko. Nożem podcięła mu gardło
Matka podcięła gardło synowi (Pixabay)
bDeBDHAR

Matka podcięła gardło 1,5-rocznemu synkowi

Do tragedii doszło mieszkaniu przy ul. Honoraty w Tychach na Śląsku, w piątek 31 lipca. 40-letnia kobieta podcięła nożem gardło swojemu dziecku.

Zadane przez matkę rany zagrażały bezpośrednio życiu chłopca. Dziecko w piątek 31 lipca zostało przetransportowane helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Dziecko straciło mnóstwo krwi, w związku z czym tuż po przywiezieniu go do szpitala wykonano transfuzję i przeprowadzono operację. Teraz przebywa w śpiączce farmakologicznej.

bDeBDHAT

Chłopiec miał rany cięte szyi, przecięte mięśnie i naczynia krwionośne. Jak przekazał rano 1 sierpnia koordynator Centrum Urazowego dla Dzieci w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach dr Andrzej Bulandra, dziecko na szyi miało 2 duże rany oraz 7-8 mniejszych. Na szczęście uszkodzenie tchawicy jest niewielkie. Teraz jego stan jest ciężki, ale stabilny.

Tychy. Chciała zabić syna. Nie zaprzeczyła

"Kobieta składała wyjaśnienia. W zasadzie przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu usiłowania zabójstwa, natomiast w swoich wyjaśnieniach nie podała racjonalnych powodów wskazujących na motyw, na pobudki swojego zachowania" – powiedziała w rozmowie z "Radiem Zet" pprok. Zawada-Dybek, rzeczniczka katowickiej prokuratury.

bDeBDHBu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(56)
Dddd
3 miesiące temu
Śmierć, tylko krzesło brak tłumaczenia
Swojak
3 miesiące temu
Dożywotnio zakaz zbliżania się do dziecka
Nic
3 miesiące temu
To kara powinna być bardzo surowa dożywocie bym dała zerovhrszcze skruchy to matka morderca ptaka bym nie zabiła a nie człowieka jeszcze malutkiego aniołka wracaj szybko skarbeczku do zdrowia
bDeBDHBv
00000..🦋🌺❤
3 miesiące temu
Po Prostu KARYGODNE !!! To Nie Matka !!! :( biedny maluszek Oby Szybko wrócił do zdrówka, ludzie módlmy się żeby tak było !!! Bo ma Życie Bardzo długo Przed sobą !!! Bóg jest wielki na Pewno Pomoże ,temu Malutkiemu dziecku !!! 😢😭😭
Paweł
3 miesiące temu
Tego się bójmy a nie wirusa...
Najnowsze komentarze (56)
MASAKRA
2 miesiące temu
I w takich momentach jestem za przywróceniem kary śmierci!
svd
2 miesiące temu
na organy matke , będzie jakiś pożytek dla społeczeństwa.............
normalniak
2 miesiące temu
Takie rzeczy tylko na Ślasku
Konfacela
3 miesiące temu
Ludzie, powstrzymajcie się od osądów. Pracuję w tym szpitalu i wiem, że dziecko było zadbane. Tę kobietę należy poddać badaniu psychiatrycznemu zanim ją słownie ukamienujecie.
Asz
3 miesiące temu
Smutne
!!!
3 miesiące temu
Moja matka, też wszystko robiła żeby się mnie pozbyć jak byłem dzieckiem. Biła do nieprzytomności i głodowała, emocjonalnie niedojrzała i trzymała przy życiu, tylko ze względu na alimenty. Ona ja i jej rodzina dla mnie nie istnieją. Zniszczyli mi dzieciństwo i młode lata, patologiczni polscy zwyrodnialcy.
Piotr
3 miesiące temu
Ukrzyzowac publicznie bez wnikania,uszczerbki psychiczne najlepiej tak wyleczyć
Japitole
3 miesiące temu
Powinna się nieszczęśliwie potknąć na schodach i złamać kark.
bDeBDHBn
gosc
3 miesiące temu
Zaraz się znajdą maDki, co będą bronić zwykłej morderczyni, że przecież ona "biedna depresję miała" itd. Śmiech na sali. Krzesło elektryczne, a nie depresja.... Człowiek w depresji zabija co najwyżej siebie, a nie 1.5 roczne dziecko. Wbijcie sobie to do głowy raz na zawsze, że depresja może uzasadniać samobójstwo, ale nigdy nie uzasadni morderstwa.
Egzekutor
3 miesiące temu
Do pieca i na energie przerobic
ddd
3 miesiące temu
Właśnie wychodzi bezstresowe wychowanie. Rosną ludzie, którzy nie mają do nikogo respektu, a rodzice byli bezradni bo nawet krzywo na dziecko spojrzeć nie mogą bo im sąd zagrozi.
Qaz
3 miesiące temu
Męża zapewne brak,plusy pewnie były brane,rodzina dysfunkcyjna ,zapewne wpada bez chęci w wielu prawie babciowym zostanie matką ,nie każda chce ,nadaje się itp.Dzieciak pewnie nie wychowywany ,a jakoś howany i pewnie mógł jej przeszkadzać,denerwować ,głośny był,itp.No i nie wytrzymała,bo takiego życia dla siebie nie chciała.I tu jest problem bo gdyby 40 nie miała 1,5 rocznego miała by spokój ,a nie pieluchy zapewne nadal ,kaszki ,bajki itp.Fakt mogła zostawić w. Szpitalu no ale po zrzeczeniu się w sądowych papierach dane matki zostają,i poZniej takie dziecko szuka rodzicielki.Okno życie no ostatnio też szukano kobiet więc to też odpada.Rodzina no nie zawsze pomoże .A wystarczyło nie robić problemów z Ella 1 i było by ok.Lub łatwiejszy dostęp i tańsze leki anty.Ewentualnie aborcja .No ale w tak zakłamanym katolandzie to nie przejdzie bo tu nie wolno jak i eutanazji.Tyle że jedno właśnie wygląda tak ,lub kiszenie w beczkach po kapuście ,lub torturowanie niewinnych i wyrzucanie ih na śmietniki,palenie w piecach ,oraz wypadanie z kocyka,i próba utopienia w Cieszynie Szymona .A eutanazją też jest ,gdy ci którzy płacili całe życie uczciwie i emerytura głodową ,gdzie wybór opłata,jedzenie czy leki ,plus próby różne na które normalny człowiek na leczenie nie ma bo z kad skoro uczciwy.Na chemioterapię ,naświetlania ,specjalistów czeka się i wymianę biodra po x lat.Gdzie dzieci też nie są w stanie dbać o rodzica bo mają kredyty do spłaty.Gdzie domy starości też czekanie x lat aż inny domownik strzeli kopytami w kalendarz plus opłaty kosmiczne .Gdzie siostry z PCK zabierają połowę renty emerytury i są 5 razy w tygodniu u starca godzinę lub 2 ,a co z sobota ,niedziela ?? Najlepiej niech zdechną .No i po to covida wymyślono ,żydy się cieszą ,rządzący też tylko że ludzie nie mają za co pochować bliskich bo poprzednia banda obcięła zasiłek pogrzebowy na maxa .Rodziny też nie mają a czarna magią wola coraz więcej i znowu następny problem zdarza się że ktoś z umarlakiem mieszka ileś tam bo go na pochówek nie stać i powiem tak smród gnijącego mięsa jest nie do wytrzymania ,ale jednak są tacy co wytrzymują to bo innego wyjścia nie mają.Do tego doprowadzono od 89roku coraz gorzej i gorzej a ostatnio Pisy to już w. Ogóle po bandzie jadą nawet zlorza nasze już nie nasze ,o wodzie nie wspomnę .Polska to już tylko obywatele,no poza tym ,że 2 lata temu w Niemczech globusy sprzedawano ale polski już tam nie było .Wizjonerzy,cZy jak??
Monisia
3 miesiące temu
A na dziecko w śpiączce też się należy 500 plus? Powinni jej zabrać
Yevrey
3 miesiące temu
Mamusia... już 2 w tym tygodniu .. zamiast ładować do beczki ,dusić, ciac oddaj ,są tacy co by chcieli potomka a nie mogę.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić