o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aldona Brauła
|

Słowa Jarosława Kaczyńskiego o "szaleństwie". Taki list wysłał prezes PiS

45
Podziel się

Prezes PiS Jarosław Kaczyński napisał list do uczestników Zjazdu Klubów "Gazety Polskiej". Podziękował i pogratulował w nim postawy podczas strajków, które mają miejsce w Polsce. Ponownie padły mocne określenia.

Słowa Jarosława Kaczyńskiego o "szaleństwie". Taki list wysłał prezes PiS
Kaczyński podziękował za postawę podczas strajków. (Getty Images)
bEhBwfhN

Jarosław Kaczyński wyraził swoją wdzięczność w liście do uczestników Zjazdu Klubów "GP". Podziękował w nim za postawę w trakcie protestów, które rozpoczęły się po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego pod przewodnictwem Julii Przyłębskiej w sprawie aborcji.

Wyrażam wdzięczność, że daliście odpór wulgarnemu, barbarzyńskiemu nihilizmowi, który profanował miejsca kultu i symbole religijne, atakował kapłanów, a także niszczył narodowe świętości" napisał Kaczyński w liście do uczestników Zjazdu Klubów "GP".
bEhBwfhP

Jarosław Kaczyński o "nihilistycznym szaleństwie"

Wicepremier odniósł się do swojego przemówienia, w którym apelował w nim o obronę wartości chrześcijańskich i kościołów. Kaczyński po raz kolejny nazwał postawę protestujących nihilistyczna. Reakcję adresatów listu nazwał piękną.

Zobacz także: Przemówienie Jarosława Kaczyńskiego
Po raz kolejny nie zawiedliście Państwo, dając odpór niebywale wulgarnemu, barbarzyńskiemu nihilizmowi, który na skalę dotąd w naszych dziejach niespotykaną profanował miejsca kultu i symbole religijne, atakował kapłanów, a także niszczył narodowe świętości - dziękował prezes PiS.
bEhBwfhV

Wiele osób zarzuca Kaczyńskiemu, że to jego słowa doprowadziły do brutalnych incydentów podczas Marszu Niepodległości. W trakcie pochodu doszło do starć z policją, bójek, odpalono race, rzucano kostką brukową, a także podpalono mieszkanie w okolicach mostu Poniatowskiego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEhBwfiq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(45)
Dzil
5 miesięcy temu
To jest dziwne ,że dla zwierząt jest tak dobry a dla ludzi taki nie dobry i fałszywy.Czas by z tej władzy odszedł bo jest emerytem już i to najbogatszym podobno.
człowieczek
7 miesięcy temu
Ludzie protestują wolno!ty wielki katoliku obwiniasz strajkujących że przez nich wiele ludzi zostanie zarażonych, a ty obłudniku zapomniałeś że jesteś winny śmierci brata jego żony i wielu ludzi nie masz wyrzutów sumienia ale czy ty masz sumienie?
rówieśnik
7 miesięcy temu
w tym wieku panie kaczyński powinieneś pan być zgodnie ze swoją ustawą na emeryturze bo wiek 65 lat pan już dawno przekroczył ,to trzeba zając się wnukami Pani Marty
bEhBwfir
Jerzy
7 miesięcy temu
Masakra,sam doprowadził do takiej sytuacji i oficjalnie promuje żeby Polska była państwem wyznaniowym,podburza i pie---przy farmazony.Wiara powinna być kwestią Wiary nie polityki,nikt nikomu nie zabrania chodzić do kościoła wierzyć,ale niech jaśnie kaczyński zauważy że rządy kleru się skończyły i nie wrócą czasy gdzie w Ciemnogrodach w każdej rodzinie było po dziesięcioro dzieci,a watykan zacierał łapy i liczył kasę,Z całym szacunkiem do kościoła,ale od Polityki Precz i układy pisu z watykanem większości nie interesują,więc nie ta epoka do prania mózgów i urobienia społeczeństwa na straconą pozycję społeczną zniewolonych.
gość
7 miesięcy temu
Nie wiem jak Kaczyński może spać spokojnie wiedząc ,że dzieki niemu wielu ludzi zachoruje ,a może nawet umrze. Ae ,żeby to zrozumieć trzeba być człowiekiem myślącym ,a nie pazerą na władzę.
wyborcaPiSu
7 miesięcy temu
Wielki człowiek z tego prezesa. Z takimi ludźmi u szczytu władzy już niedługo wyprowadzimy Polskę z EU a za to wprowadzimy dziesięcinę, prawo pierwszej nocy dla plebana, z członków PiSu uczynimy neoszlachtę a resztę obywateli polski zagoni się do czworaków bez prądu, kanalizacji, aborcji, internetu i prawa głosu. Ech - rozmarzyłem się, aż łezka w oku się zakręciła. Prawdziwie wielki człowiek z tego naszego prezesa, co za szczęście ma Polska.
Wiktor
7 miesięcy temu
Prezesie, "zawiedliście Państwo" to niegrzeczna forma języka polskiego. Mandat się należy zgodnie z ustawą o języku polskim. Nie jest Pan patriotą, skoro kaleczy Pan język polski.
IYeaBye
7 miesięcy temu
Naród przedmiotem patriotyzmu!
jkl
7 miesięcy temu
Najgorzej jak szaleniec wypowiada sie o szaleństwie. Kompromituje się już do końca, tak trzymać, predzej skończy sie to szaleństwo!
Ha, ha!
7 miesięcy temu
Kuku mówi o szaleństwie...
Mtw
7 miesięcy temu
Kiedyś był taki cesarz, który podpalił Rzym. Temu naszemu już dużo nie brakuje.
2 sort
7 miesięcy temu
I kto tu jest szalony?
Goldengecko
7 miesięcy temu
Dziwne że jak kobiety walczyły o swoje prawa nabyte to się mówi o ataku na Kościół jakoś strajkujące kobiety żadnego kościoła nie spaliły
bEhBwfij
socjotechnik
7 miesięcy temu
biedni,ślepi polacy dają się napuszczać jeden na drugiego.....a władza patrzy z zadowoleniem jak się elektorat zagryza.Patrzy się zadowolona ,bo elektorat nie atakuje władzy ! i o to chodzi!pis sie cieszy!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić