Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
NB
|

Śmierć radnego z Sosnowca. Miał zaledwie 35 lat

284
Podziel się:

Nie żyje radny z Sosnowca Paweł Wojtusiak. Miał zaledwie 35 lat. O jego śmierci poinformował Urząd Miejski w Sosnowcu oraz prezydent Arkadiusz Chęciński.

Śmierć radnego z Sosnowca. Miał zaledwie 35 lat
Paweł Wojtusiak nie żyje

23 grudnia Urząd Miejski w Sosnowcu przekazał tragiczną wiadomość. Poinformował o śmierci radnego Pawła Wojtusiaka.

Samorządowiec miał zaledwie 35 lat. Był ceniony i lubiany zarówno przez mieszkańców, jak i współpracowników. Nie ujawniono, jaka była przyczyna jego śmierci.

Trudno mi w to uwierzyć i niezwykle trudno przekazuje się takie informacje. Nie żyje Paweł Wojtusiak, wspaniały człowiek i oddany radny. Społecznie zaczął działać już w 2009 roku, kiedy wspólnie z przyjaciółmi rozpoczął walkę o utworzenie Rady Dzielnicy na Środuli. Sosnowieckim radnym był nieprzerwanie od 2010 roku. Cieszył się ogromnym zaufaniem, czego wyrazem były wyniki, jakie osiągał w wyborach, ale też zmiany, jakie dzięki Niemu zachodziły w Środuli, którą tak bardzo kochał. Najszczersze kondolencje dla rodziny i bliskich - napisał na Facebooku prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński.

Mieszkańcy Sosnowca wstrząśnięci śmiercią radnego

Śmierć Pawła Wojtusiaka wstrząsnęła jego znajomymi i mieszkańcami Sosnowca. "Straciliśmy najlepszego przyjaciela, mojego mentora, mistrza" - napisał radny Łukasz Krawiec.

To był wyjątkowy człowiek, to był wielki przywilej móc go poznać, pomógł tak wielu ludziom, szokująca wiadomość i wielka strata. Wyrazy współczucia dla rodziny i wszystkich współpracowników Pana Pawła
Jestem zdruzgotana tą wiadomością. Niedawno rozmawialiśmy, mieliśmy podobne postrzeganie problemów w kwestii opieki nad tymi którzy sami się bronić nie mogą. Pan Paweł był licealnym kolegą mojej córki. To wiek na snucie planów i realizację marzeń, a nie na umieranie. Ogromny żal.
Wspaniały mąż i ojciec. Jeszcze parę dni temu się widzieliśmy i planowaliśmy nurkowanie. Żegnaj przyjacielu. Kondolencje dla rodziny - czytamy w komentarzach.

Zobacz także: Będzie „tsunami zakażeń”? Prof. Flisiak: Nastąpi nałożenie się jednej fali na drugą

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(284)
Matka
8 miesięcy temu
Mojemu synkowi wypadł mleczak, myślicie ze to po szczepieniu ?
Prawda
8 miesięcy temu
W Nowej Zelandii chłop przyjął 11 dawek szczepienia i nawet kataru nie dostał , a tu tępaki po forach ludzi straszą
Kibic
8 miesięcy temu
Każdy Polak zna się na piłce nożnej lepiej od trenerów a na wirusologi od lekarzy
Polityk
8 miesięcy temu
Rządy PiS i propaganda TVP zrobiły swoje , mamy tępe społeczeństwo które nie chce się szczepić i nigdy z pandemi nie wyjdziemy
Piguła
8 miesięcy temu
Czy jest już szczepionka na głupotę antyszczepionkowcow
Szukam mieszk...
8 miesięcy temu
Nie szczepcie się , dzięki temu trochę mieszkań się zwolni
Budowlaniec
8 miesięcy temu
Mojego kolegę przejechał walec, ale jestem pewien ze zmarł na koronę
Statystyk
8 miesięcy temu
W państwie gdzie 40% obywateli głosuje na PIS nie dziwi już taka ilość głupoty , to znaczy ilość tępych antyszczepionkowcow
weterynarz
8 miesięcy temu
- Taka ciekawostka z Francji... "We Francji mają „piątą falę” koronawirusa. 30 listopada w TV publicznej Senatu specjalistka ds. chorób zakaźnych Karine Lacombe stwierdziła, że „80 proc. osób hospitalizowanych z powodu zakażenia Covid-19 stanowią osoby niezaszczepione”. Takie proporcje były też podawane wcześniej przez rząd i cytowane powszechnie w mediach. Na początku czerwca 2021, kiedy Dyrekcja ds. badań, studiów, ocen i statystyk (DREES) zaczęła obliczać proporcje chorujących na Covid-19, nieszczepieni stanowili aż 85 proc. hospitalizacji i 84 proc. przyjęć na oddziały intensywnej terapii. Okazuje się, że te proporcje ostatnio się zmieniają i to na korzyść niezaszczepionych.Teraz 57 proc. hospitalizacji ma dotyczyć osób zaszczepionych, a 43 proc. osób niezaszczepionych. Na intensywnej terapii jest „remis” 50:50. Jeśli chodzi o zgony szpitalne, umiera 54 proc. zaszczepionych i 46 proc. nieszczepionych. Na 114 zgonów odnotowanych w piątek 3 grudnia, ponad sześćdziesiąt z nich dotyczyło osób zaszczepionych." Także szpryca mRNA działa korzystnie - dla globalistów zaszczepionych solą fizjologiczną (lub w ogóle).
Buldożer
8 miesięcy temu
Z ostatniej chwili !!! W pełni zaszczepiony mężczyzna zmarł z powodu Covid-19. Eksperci twierdzą, że mogłoby być znacznie gorzej, gdyby nie był zaszczepiony.
Trędowata
8 miesięcy temu
A nie moznaby wszystkich niezaszczepionych przesiedlić na Wolin
Ciekawski
8 miesięcy temu
To jakieś forum medyczne , same mądrale w Google obczytani
Medyk
8 miesięcy temu
Co drugi Polak ma doktorat z wirusologi
eee
8 miesięcy temu
Jeśli nie podają przyczyny śmierci to po co w ogóle piszą w portalach krajowych że zmarł? Napiszcie w lokalnej gazecie i wystarczy. Ja go nie znam i bez przyczyny śmierci informacja ta że zmarł jest dla mnie zbędna bo nic mi nie daje.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić