Śmiertelny wypadek na A1. Samochód zderzył się z łosiem

251

Na 300 km autostrady A1 między węzłami Łódź Północ a Brzeziny doszło do tragicznego wypadku z udziałem osobówki. Na jezdnię miał nieoczekiwanie wybiec łoś. Samochód nie był w stanie uniknąć zderzenia. Nie żyje 35-letni pasażer auta.

Śmiertelny wypadek na A1. Samochód zderzył się z łosiem
W wyniku wypadku zmarł pasażer samochodu (Facebook)

Do tragedii doszło około godz. 3 w nocy ze środy na czwartek na autostradzie A1. Jak wynika z ustaleń policji, na jezdnię w pewnym momencie nieoczekiwanie wtargnął łoś. Ze względu na słabą widoczność kierowca osobówki nie zauważył zwierzęcia i nie zdążył wyhamować.

Na miejsce przybyły ochotnicza straż pożarna ze Starych Skoszew, policja oraz pogotowie ratunkowe. W wypadku zginął 35-letni pasażer samochodu - relacjonuje oficer prasowy Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej Jędrzej Pawlak. Kierowca nie odniósł większych obrażeń, a przerażone zwierzę uciekło z powrotem do lasu.

Jak informuje łódzki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, rozbity samochód znajdował się na pasie awaryjnym. Prawy pas ruchu przez kilka godzin był zablokowany. Około godziny 8 zakończyły się wszystkie utrudnienia na autostradzie A1 pomiędzy węzłami Łódź Północ i Brzeziny.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić