Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Popiła tabletki alkoholem. Dramat w Mławie

66
Podziel się:

Było o krok od wielkiej tragedii. 22-letnia kobieta podczas rozmowy z bliską osobą przyznała, że chce popełnić samobójstwo. Policja interweniowała w ostatniej chwili.

Popiła tabletki alkoholem. Dramat w Mławie
Policja (PAP, Darek Delmanowicz)

Jak relacjonuje policja, 22-letnia dziewczyna zadzwoniła w nocy z niedzieli na poniedziałek po godz. 2 do bliskiej osoby. W trakcie rozmowy telefonicznej ujawniła, że zażyła znaczną ilość leków, które popiła jeszcze alkoholem.

Policjanci szybko dostali zgłoszenie o próbie samobójczej i rozpoczęli poszukiwania dziewczyny. Interweniujący funkcjonariusze sprawdzili wskazane miejsca, jednak kobiety tam nie było, a jej mieszkanie było zamknięte. Pomimo tego policjanci weszli do środka, gdzie leżała nieprzytomna kobieta.

O krok od tragedii

Policjanci przybyli do jej mieszkania w samą porę. Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia przewiozła kobietę do szpitala i uratowała jej życie.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111 Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123 Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212 Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108 Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123 pokonackryzys.pl.

Zobacz także: Polski Ład dobije krajowe firmy? "Bardzo zły moment na wprowadzanie takich zmian"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(66)
Kok
11 miesięcy temu
Ja kiedyś tak zrobiłam spałam 3 dni i widziałam przez mgle że nikt by mi nie pomógł i powiedziałam dość .Nigdy więcej tego nie zrobię ,nie dam satysfakcji diablu .I żyje dzięki Bogu .Chociaż mam rodzinę pozal się Boże ,ale nie daje sie
Ciemnośćwidze...
11 miesięcy temu
Ja bym jej pomógł.. Pomogłem już jednej osobie.to wszystko siedzi w naszej głowie moi drodzy. Czasami poprostu mamy za dużo na głowie i siada nam to za mocno.. Sam mam depresję z którą borykam się już prawie 14 lat ale daje rade. Na depresję nie ma lekarstwa... Trzeba to wszystko układać powoli w głowie. A najważniejsze to być wokół tych którzy naprawdę cie Lubią i kochają nie patrząc na to jakim jesteś człowiekiem jak wyglądasz itp... Tak. tylko dziś trudno o takich. Ale istnieją. :)
synek
11 miesięcy temu
a w Grudusku też był taki przypadek
Jefferson
11 miesięcy temu
Słabi muszą umrzeć
wolkar
11 miesięcy temu
Nie sądzę, by była im wdzięczna za uratowanie życia - pozamiatała za sobą i chciała zakończyć egzystencję. Z drugiej strony po co dzwoniła do przyjaciółki z tą informacją?
litości
11 miesięcy temu
i to jest tak ważny news na całą Polskę
MŁAWA
11 miesięcy temu
TO STAN UMYSŁU.
dzida
11 miesięcy temu
Przybył również proboszcz ze świętymi olejami. Był przygotowany na smarowanie. Na szczęście…. obyło się.
Asia
11 miesięcy temu
Prawda jest taka że jak ktoś chce popełnić samobójstwo to do nikogo nie dzwoni. Robi to i już. Ta pani potrzebuje pomocy to taki krzyk halo jestem wołam o pomoc.
CS-45
11 miesięcy temu
I będzie więcej takich, ale bardziej udanych prób. Niech no się tylko rozkręci bardziej cała wojenna impreza. Wtedy wszyscy influencerzy i influencerki, youtuberzy, Brajaknki, Jesiki i wszelka hedonistyczny odpad ludzkości nie przystosowany do życia w ciągłym stresie. Kiedy ludzie będą pochłonięci niepewnością jutra, niż oglądaniem gęb wykrzywionych botoxem i czytaniem bredni. Wtedy takie Królowe Życia zaczną łykać tableteczki i wiązać krawaciki.
EroStudentka
11 miesięcy temu
98479 Dawno już nie miałeś dymmania a naszła ochota na studentkę to zrób to już dzis na PUKACZU😍
wb.
11 miesięcy temu
Demonstracja samobójstwa. Cykanie tabletek, popijanych gorzałą, co bywa śmiertelnym połączenie z jednoczesnym wołaniem o ratunek
Pietr
11 miesięcy temu
Tylko potraficie marudzić i narzekać jak się nie podoba to won z kraju za granicą dostaniecie wszystko za darmo tylko nie wracajcie leczyć zębów bo taniej
nick 3-13
11 miesięcy temu
Skoro Niemcy są takie BE ,to dlaczego uchodźcy chcą do Niemiec a nie do Polski i pani kucharka prezesa ma dom w Niemczech i tam udaje obywatelkę.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić