o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Smutne wieści z Warszawy. Nie żyje ksiądz Stanisław Tokarski

96
Podziel się

Nie żyje ks. dr Stanisław Tokarski. Był założycielem i prezesem Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. O jego śmierci poinformowała Parafia pw. Matki Bożej Saletyńskiej w Warszawie.

Smutne wieści z Warszawy. Nie żyje ksiądz Stanisław Tokarski
Ksiądz Stanisław Tokarski nie żyje. Był założycielem i prezesem Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich (Facebook, Parafia pw. Matki Bożej Saletyńskiej w Warszawie)
bESiPqtN

Informacja o śmierci księdza Stanisława Tokarskiego pojawiła się na Facebooku w niedzielę 24 października. Jak poinformował rzecznik Parafii pw. Matki Bożej Saletyńskiej w Warszawie, duchowny odszedł minionej nocy. Ks. Tokarski długo borykał się z problemami zdrowotnymi.

Drodzy parafianie, pragniemy poinformować, że dzisiejszej nocy po długiej chorobie w naszym domu odszedł do wieczności ks. Stanisław Tokarski MS, który przez wiele lat posługiwał w naszej wspólnocie parafialnej – czytamy na stronie parafii na Facebooku.
bESiPqtP

Zmarł ksiądz Stanisław Tokarski, prezes Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich

Rzecznik parafii zaapelował do wiernych o modlitwę za zmarłego kapłana. Poinformował także o dacie mszy pożegnalnej oraz zapowiedział, że niedługo poda również termin i miejsce pogrzebu.

Obejmijmy jego osobę naszą modlitwą. Msza święta pożegnalna w naszym kościele, odbędzie się jutro, tj. poniedziałek 25 października, o godzinie 15.00. O dacie i miejscu pogrzebu poinformujemy w najbliższym czasie– czytamy na Facebooku Parafii pw. Matki Bożej Saletyńskiej.
bESiPqtV

Ksiądz Stanisław Tokarski był założycielem i zarazem prezesem Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Duchowny miał na koncie m.in. poradnik psychologiczny "Sztuka pokonywania kryzysu". Doktor nauk humanistycznych, specjalizował się w  badaniach naukowych nad współwystępowaniem i możliwymi zależnościami pomiędzy rozwojem osobowości a rodzajem religijności i zdrowiem psychicznym.

Zobacz także: Zobacz też: Rocznica śmierci księdza Jerzego Popiełuszko. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESiPquq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(96)
gosc
miesiąc temu
szef znów na wolnym
Schopehaur
miesiąc temu
Nie pomogła mu psychologia , nauki i psychiatria. Z prochu jesteś i w proch się obrócisz.
LLLLLL
miesiąc temu
Dlaczego zaraz smutna wieść, może parę dzieci zostało uratowanych. Czarna mafia wykasuje, jak zwykle.
bESiPqur
Zmzm
miesiąc temu
Mała strata bez zalu
Grabarz
miesiąc temu
Będzie świeża kasa!!!!!
Jerzy
miesiąc temu
Niech spoczywa w pokoju. Nie znałem go. Może był dobrym człowiekiem i miał dobre intencje, ale psycholog chrześcijański", to chyba ostatnia osoba, do której wysłałbym kogokolwiek mającego kłopoty z psychiką. Czy ktoś wie czym rożni się zwykły psycholog od psychologa chrześcijańskiego, bo co do tego drugiego, a właściwie stosowanych metod terapeutycznych mam poważne wątpliwości?
Kropka
miesiąc temu
Ostatnio schodzi z tego świata tyłu "brzydkich" księży że gdy widzę kolejną klepsydrę księdza zastanawiam się co ten ma na sumieniu.
orro9
miesiąc temu
komentarze poniżej krytyki. w obecnych czasach ateusza jak widać cechuje bezgraniczna glupota i chamstwo do potęgi.
PROBOSZCZ
miesiąc temu
jednego darmozjada mniej nie dzicka nie rodziny nie podatku dla państwa tylko darmo żarł i i czyścił mózgi młodzieży ciekaw jakiej był orientacji
Ileż to
miesiąc temu
dzieci w Polsce jest dzisiaj radosnych.
Fajny
miesiąc temu
miły poranek .Oby więcej takich info.
ostrzeżenie
miesiąc temu
Szykujcie się na ataka rakietowy w Listopadzie i powolne powstawanie Polinu (zmiana hymnu, godła i flagi).
coco
miesiąc temu
RIP
bESiPquj
jełop
miesiąc temu
Ament!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić