Sprzątaczka okradła dziecko. Wszystko zostało nagrane

10

Do skandalicznego wydarzenia doszło w Lublinie. 24-latka zatrudniła się u jednej z tamtejszych rodzin w roli sprzątaczki. W rzeczywistości wcale jednak nie chciała dbać o czystość mieszkania, ale o nielegalne zwiększanie swojego budżetu! Nawet kosztem dziecka...

Sprzątaczka okradła dziecko. Wszystko zostało nagrane
Sprzątaczka okradła dziecko (Policja)

24-latka w roli sprzątaczki u jednej z rodzin z Lublina zaczęła pracować w grudniu. W pewnym momencie właściciele mieszkania zaczęli mieć poważne wątpliwości co do uczciwości tej kobiety.

W związku z tym zdecydowali się na sprytne rozwiązanie. W pokoju dziecka zainstalowali ukrytą kamerę. Skierowali ją prosto na skarbonkę dziecka.

Sprzątaczka chwyciła za skarbonkę i... wpadła na gorącym uczynku!

Jak czytamy na stronie internetowej policja.pl, okazało się, że osoby zatrudniające młodą kobietę słusznie podejrzewały ją o brak uczciwości. W środę 24-latka chwyciła za różową skarbonkę i wyciągnęła z niej oszczędności dziecka - 700 złotych.

Właściciele domu od razu postanowili zareagować. Mieszkanka Bełżyc początkowo zaprzeczała kradzieży, jednak gdy na miejscu pojawili się policjanci zwróciła całą sumę. Jak się okazało, nie była to jedyna kradzież na koncie 24-latki. Łącznie kobieta okradła swoich pracodawców na kwotę blisko 15 tysięcy złotych. Jej łupem padły również dwie markowe koszulki - informuje lubelska policja.

Zatrzymana spędziła noc w areszcie. Policjanci postawili jej już cztery zarzuty. Teraz może trafić do więzienia na pięć lat.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić