o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Stado pitbulli nie miało litości. Kobieta osierociła trójkę dzieci

36
Podziel się

53-letnia Marla z Brazylii straciła życie w wyniku ataku sześciu pitbulli. Kobieta nie miała szans w starciu z agresywnymi psami. Miała trójkę dzieci.

Stado pitbulli nie miało litości. Kobieta osierociła trójkę dzieci
Marla miała 53 lata. Osierociła trójkę dzieci. (Facebook)
bELxFxkR

53-letnia Marli Donega Tizura tego wieczora wracała z randki. 21 lipca odwiedziła swojego partnera na farmie w mieście Birigui w brazylijskim stanie São Paulo, gdzie pracował jako dozorca. Para poszła do pizzerii na lunch.

Po spotkaniu Marla odprowadziła partnera z powrotem na farmę. I wtedy rozpoczęło się prawdziwe piekło. Do pary podbiegło stado sześciu wściekłych pitbulli. Marla nie miała szans, została rozszarpana przez rozwścieczone psy.

bELxFxkT

Jej 59-letni partner z silnymi obrażeniami uwolnił się od agresywnych zwierząt i wbiegł do domu, gdzie zaczął wzywać pomoc. Trafił do szpitala. Mimo poważnych obrażeń jego stan jest już stabilny. Marli nie udało się uratować. Kobieta zmarła na miejscu osieracając przy tym troje dzieci.

Brazylijski tabloid "Metropoles" podaje, że psy póki co zostają pod opieką właścicieli. Nie jest pewne, czy zostaną uśpione, ponieważ policja i weterynarze badają jeszcze zwierzęta. Pytanie, jakie sobie stawiają to, czy pitbulle miały już problemy z agresją, czy zostały sprowokowane. Brazylijskie media donoszą również, że farma nie skomentowała sprawy i nie odpowiada na pytania prasy.

bELxFxkZ
Zobacz także: Jedzenie na Pol'and'Rock Festival 2021. Tanio nie jest
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELxFxlu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(36)
Pytanie
3 miesiące temu
Przypuśćmy że ważyła 80 kg a każdy z sześciu psów po 15kg to prawie szansę wyrównane no to czemują zagryzły? Była po alkocholu
Taki kraj.
3 miesiące temu
W Brazylii jest to na porządku dziennym. Tam nie prowadzą statystyk. Te jej "dzieciaczki" pewnie strach się bać - mali przestępcy.
Gość
3 miesiące temu
Dlaczego nie uczy się ludzi jak w prosty i szybki sposób złamać kręgosłup atakującego psa wprawdzie jednego ale to już jest coś?
bELxFxlv
Candelbery
3 miesiące temu
No patrz, znowu nie było to stado wściekłych labradorów, na opiekę nad takimi psami powinna być potrzebna licencja.
tak, tak
3 miesiące temu
"Stado pitbulli nie miało litości" ? za to ty "dziennikarzu" miej litość dla internautów i nie wypisuj już więcej takich farmazonów.
rozsądek,
3 miesiące temu
nie ma złych psów, - rasa nie ma znaczenia! Są tylko głupi właściciele !!!
emil
3 miesiące temu
straszna śmierć ...takie psy powinny być w klatce albo kaganiec na spacerze
stevan
3 miesiące temu
Słyszałem że gdzieś przyszli na kontrolę urzędnicy z Urzędu skarbowego. I takie psy też zagryzły ich na śmierć.
Ona
3 miesiące temu
Macie swoje - PiES TO NAJLEPSZY PRZYjaCIEL
jojko
3 miesiące temu
I pytam po co to hodować takie agresywne psy? To ludzie sa winni nieszczęść.
Dany
3 miesiące temu
Dlatego mam owczarki niemieckie. Niestety w rękach nieodpowiednich ludzi też mogą przejawiać nieuzasadnioną agresję. Zanim kupiąsz psa to poczytaj o rasie. Dobrze robią treningi z treserem mogą być obronne lub łagodzące agresję w zależności od potrzeby właściciela.
Marzena
3 miesiące temu
Ile razy czytam takie straszne rzeczy, przypominam sobie, jak dawno temu córka po powrocie z przedszkola pokazała mi pozycję, jaką powinno się przyjąć podczas ataku psa (tak, kiedyś był czas i chęci na organizowanie takich pogadanek).I zastanawiam się, czy kiedykolwiek to pomogło...
jkk
3 miesiące temu
Powinno się uśpić razem z ich właścicielami
bELxFxln
Elon
3 miesiące temu
Bzdura w brazylijskiej prasie piszą że to były yorki
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić