Starcie kobiet na drodze w Łodzi. Żadna nie odpuściła

356

Na profilu "Stop Cham" na Facebooku pojawił się filmik, który rozbawił internautów. We wtorek 16 kwietnia w Łodzi na drodze spotkały się dwie uparte kobiety. Obie nie chciały ustąpić, w efekcie czego zablokowały drogę na kilka minut.

Starcie kobiet na drodze w Łodzi. Żadna nie odpuściła
Starcie kobiet na drodze w Łodzi. Żadna nie odpuściła (Facebook)

Jak informuje profil "Stop Cham", celem jego działalności na YouTube jest m.in. piętnowanie nieprzestrzegania zasad ruchu drogowego oraz zapobieganie chamskim zachowaniom na jezdniach. "Piraci drogowi i łamiący przepisy nie mogą być bezkarni" - czytamy w opisie.

Kolejny ciekawy filmik pojawił się tym razem na Facebooku. We wtorek 16 kwietnia w Łodzi na drodze spotkały się dwie uparte kobiety. Obie nie chciały ustąpić, w efekcie czego zablokowały drogę na kilka minut.

Sytuacja była wręcz komiczna, bowiem wystarczyłoby, aby jedna z kobiet odjechała kawałek na bok, aby druga mogła przejechać. Mimo prób negocjacji ze strony... innych samochodów, które nie mogły przejechać, obie kobiety w czarnych samochodach szły w zaparte.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tak się pracuje w taniej linii lotniczej. "Promujemy różnorodność"
Kiedy to kobiety, są tak zapalczywe, że ani jedna, ani druga nie odpuści. Blokada drogi ... Nagranie to urywek całej "batalii". Zdążył przejść deszcz, a panie nadal stały - czytamy w opisie filmu na Facebooku.

Internauci kpią z kobiet

Internauci nie wytrzymali i nie zostawili na obu kobietach suchej nitki. Zgodnie podkreślają, że takie zachowanie na drodze jest niedopuszczalne.

"Legenda głosi że jeszcze stoją" - śmieje się internauta. "Trzeba była powiedzieć, że młodsza ma starszej ustąpić. I problem rozwiązany" - znalazł rozwiązanie inny użytkownik sieci.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić