o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Izabela Janachowska opublikowała poruszający wpis na temat ciąży

0
Podziel się

Izabela Janachowska zabrała głos w sprawie Strajku Kobiet. Ekspertka ślubna podzieliła się też zdjęciem z czasów pierwszej ciąży, które opatrzyła poruszającymi słowami.

Izabela Janachowska opublikowała poruszający wpis na temat ciąży
Izabela Janachowska mówi o trudnych momentach w swoim życiu (ONS, Pawel Kibitlewski)
bDRVIOZh

Izabela Janachowska o swojej pierwszej ciąży

Znana prezenterka i ekspertka ślubna ma syna Christophera. Być może nie każdy o tym wie, ale zanim go urodziła, pierwszą ciążę poroniła.

bDRVIOZj
Pierwszą ciążę straciłam i mimo że zapewniano mnie, że tak się zdarza i nie ma w tym mojej winy, do dziś czuję w sercu żal i tęsknotę - napisała Izabela Janachowska na Instagramie.

Janachowska wspiera strajkujące kobiety

Dziś Izabela Janachowska całym sercem wspiera kobiety, które protestują po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Prezenterka ma zdrowego syna i w ciąży wiedziała, że nic mu nie dolega. Nie wie jednak, jak postąpiłaby, gdyby badania prenatalne wykazały wady genetyczne.

Nie wiem, co bym zrobiła, gdybym się dowiedziała, że moje dziecko umrze w bólu chwilę po narodzinach. Nie wiem, czy poradziłabym sobie z ogromem cierpienia. Nie wiem, czy w przypadku ciąży zagrażającej mojemu życiu podjęłabym ryzyko, że mój synek wychowywał się będzie bez mamy, ale wiem, że chciałabym mieć wybór - pisze Janachowska.
bDRVIOZp

Janachowska uważa, że nikogo nie można do niczego zmuszać.

Nie można nikogo zmuszać do bycia bohaterem, a właśnie to próbują zrobić rządzący - pisze.

Dodaje też, że decyzja Trybunału Konstytucyjnego najbardziej uderza w najbiedniejsze kobiety.

bDRVIOZq
Ta decyzja uderza jednak najbardziej w najbiedniejszych, kobiety, które nie mogą sobie pozwolić na wyjazd do cywilizowanych krajów, w których rozumie się, że tak trudnego wyboru każdy musi dokonać sam, w zgodzie z własnym sumieniem - komentuje Izabela Janachowska.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDRVIOZK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić