Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
NB
|

Straszna śmierć. Kobieta nie zdołała uciec przed ogniem

11
Podziel się:

W miejscowości Łubka (woj. lubelskie) dokonano makabrycznego odkrycia. Strażacy w trakcie gaszenia pożaru trawy znaleźli zwłoki starszej kobiety.

Straszna śmierć. Kobieta nie zdołała uciec przed ogniem
Tragiczny finał pożaru traw (Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Parczewie)

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 21 marca przed południem. Strażacy z Parczewa wyjechali do pożaru trawy w miejscowości Łubka (woj. lubelskie).

Gdy pierwsze zastępy dotarły na miejsce, ogień obejmował około pół hektara suchej trawy. Ogień szybko się rozprzestrzeniał i zaczął stanowić zagrożenie dla pobliskich budynków, dlatego na miejsce wezwano także zespoły OSP z Siemienia i z Wierzchowin Starych.

Strażacy znaleźli ciało starszej kobiety

Podczas akcji gaśniczej strażacy dokonali makabrycznego odkrycia. Znaleźli zwłoki 78-letniej kobiety, która nie zdołała uciec przed ogniem.

Śledztwo w sprawie tragicznego pożaru prowadzi policja w Parczewie pod nadzorem prokuratura. Prawdopodobną przyczyną było wypalanie traw przez mieszkańców.

Zobacz także: 20-letni kierowca z Cieszyna omal nie potrącił kobiety z dzieckiem

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(11)
Seniorka
3 miesiące temu
Po co pod historią zdjęcie Sikorskiego? Czy jest poszukiwany jako podpalacz?
Taka prawda
3 miesiące temu
Bo wypalanie traw na nieużytkach, powinna prowadzić straż pożarna. Jak to praktykuje się w Australii. A u nas, najpierw nie wypalać traw i zarośli, bo niszczymy robaczki i żyjątka. A potem płacz bo epidemia kleszczy i boreliozy. Oto cała eko-głupota, eko-idiotów. Tych unijninych, ale i naszych rodzimych także. Nie zapominajcie eko-głupole, że albo naturę będzimy trzymać w ryzach, albo ta natura nas zniszczy. Stare prawo przyrody. Albo będziesz zabijał, albo zostaniesz zabity. Wybór nalezy do nas. Naczelnych tej ziemi.
karma
3 miesiące temu
babcię piromankę spotkała kara
gosc
3 miesiące temu
Kluczowe słowa - " zaczął stanowić zagrożenie dla pobliskich budynków". Kiedyś zgłosiłem straży wypalanie bardzo dużej łąki. Był taki dym, że samochody na drodze musiały zwalniać. A dyżurny - czy stanowi zagrożenie...... A gdzie Ekologia?
Bielawazach
3 miesiące temu
Ameryka chce zniszczyć Rosję i będzie długo ten konflikt podsycać a nas Polaków traktuje jak kraj trzeciego świata zamiast nowoczesnych technologii sprzedaje nam broń i oto chodzi.
asdf
3 miesiące temu
sama podpaliła i nie zdołała uciec.. wszyscy to wiedzą tylko "prokuratura" musi to stwierdzić..
Armata☢️
3 miesiące temu
Polska jako pustynia popromienna była brana nawet pod uwagę za Regana. Jeżeli USA to rozważało to co dopiero taki Putin.
Mooney
3 miesiące temu
Kto ogniem wojuje ten od ognia ginie he he .Ile ginie małych istot przez brak myślenia Chociaż teraz natura pokazała swą moc. Głupota wypalanie traw
Druh OSP
3 miesiące temu
Zbierałem zwłoki poszkodowanego w zdarzeniu drogowym. Wyławiałem topielca z Wisły. Za każdym razem rękawice szły do utylizacji, taka wzmianka, jak zwłoki rozkładają się w wodzie przez dwa tygodnie to nie ma się co dziwić. Wszystko chyba mnie już spotkało podczas służby, ale nigdy nie miałem takiego zdarzenia, aby ktoś zginął przy pożarze traw.
Jaa
3 miesiące temu
Najpewniej to babcia podpaliła..
Wojciech
3 miesiące temu
Teraz nasz rząd będzie nas mordował zniesieniem nakazu noszenia maseczek. Polacy dodatkowo podziękują rządowi za WOLNOŚĆ w ich mniemaniu... No cóż, połowa i tak z maseczką na brodzie, nos odsłonięty lub maseczka, która rok temu powinna być wyrzucona, ot i normalny, moralny Polak w każdym z nich
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić