Strażacy ugasili pożar. Uratowali "prezenty na Dzień Kobiet"

38

Na terenie gminy Bojano w województwie pomorskim doszło do pożaru jednego z zakładów produkcyjnych. Na miejsce udali się strażacy z OSP Bojano. Udało im się na tyle sprawnie uporać z ogniem, że nie zajął on znajdującego się w środku towaru. Po wejściu do środku nie mogli uwierzyć w to, co widzą.

Strażacy ugasili pożar. Uratowali "prezenty na Dzień Kobiet"
Strażacy nie spodziewali się, co dokładnie jest produkowane w gaszonym przez nich zakładzie (Facebook, Strażacy 112)

Strażacy z OSP Bojano poinformowali o nietypowym zgłoszeniu na Facebooku. Mimo że post ostatecznie zniknął z profilu, wcześniej zdążyli go skopiować ich koledzy po fachu, którzy prowadzą fanpejdż Strażacy 112. Przytoczyli również oryginalny tekst, jaki zamieścili członkowie OSP Bojano.

Drogie Panie, z dumą informujemy, że w związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet możecie być spokojne! Prezenty uratowane. Dnia 05.03.2021r. o godz. 16:52 zostaliśmy zadysponowani do pożaru jednego z zakładów produkcyjnych, znajdującego się na terenie naszej gminy – napisali strażacy z OSP Bojano na Facebooku.

Strażacy z OSP Bojano ugasili zakład produkcyjny gadżetów erotycznych

Żartobliwy post o "prezentach", które dzielni strażacy uratowali przy okazji gaszenia zakładu, dotyczył... gadżetów erotycznych. Członkowie OSP Bojano postanowili również zamieścić zdjęcia uratowanych z pożaru przedmiotów.

Internauci również byli rozbawieni tym, co przytrafiło się strażakom z OSP Bojano. W komentarzach pod postem na stronie Strażacy 112 żartowali, że panowie musieli bardzo się zdziwić, kiedy wkroczyli do gaszonego budynku. Wyrażali również "wdzięczność" za ich bohaterstwo i ocalenie zabawek erotycznych.

Dobra robota chłopaki.
Jestem ciekawa min strażaków, jak weszli do tych pomieszczeń.
Co jak co, ale na strażaków zawsze można liczyć. Kobity, jesteśmy uratowane.
Już widzę miny strażaków – żartowali internauci i internautki w komentarzach pod postem na Facebooku.
Zobacz także: Zobacz też: Wąż uciekł z terrarium. Groźny gad sterroryzował cały blok
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić