aktualizacja 

Święto w rodzinie Wałęsów. Tak uczcili ten dzień

103

To był wyjątkowy dzień w rodzinie państwa Wałęsów. Na facebookowym profilu byłego prezydenta Polski pojawiła się bogata fotorelacja z imprezy. Legendarny przywódca Solidarności świętował wraz z małżonką Danutą jej 74. urodziny.

Święto w rodzinie Wałęsów. Tak uczcili ten dzień
Lech Wałęsa z żoną Danutą. Kobieta skończyła 74 lata. (Facebook)

Danuta Wałęsa urodziła się 25 lutego 1949 roku w Kolonii Krypy. Choć jej 74. urodziny wypadają dopiero jutro, to impreza dla gości odbyła się już dzisiaj. Fotografiami z uroczystości podzielił się jej mąż Lech Wałęsa. Było gwarno i wesoło!

Urodziny żony - zatytułował zdjęcia Wałęsa.

Wałęsa publikuje zdjęcia z urodzin żony. Kobieta kończy 74 lata

Para jest razem w sakramentalnym związku od ponad 50 lat. Pomimo lepszych i gorszych chwil, nadal ze sobą trwają. Okoliczności ich poznania wydają się bardzo ciekawe. Doszło do tego w Gdańsku, zupełnie przypadkowo. Jak to wyglądało?

Lider Solidarności pojawił się w kiosku z kwiatami, aby rozmienić sobie pieniądze. Tam spotkał Danutę. Kobieta bez zawahania mu pomogła. Młody mężczyzna przyszedł do tego miejsca także następnego dnia. Tym razem podziękował przyszłej żonie za pomoc i podarował jej gumę do żucia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lech Wałęsa zapytany o PiS. Były prezydent długo odpowiadał
Miałem inne dziewczyny, bardziej mi pasowały, a jednak ożeniłem się właśnie z nią. Zastanowiłem się dopiero, jak zagrali mi marsza weselnego - podkreślał Lech Wałęsa w swej autobiografii "Droga nadziei".

Jako że były prezydent nie zawsze ciepło wypowiada się o małżonce w przestrzeni publicznej, tym bardziej cieszą ich najnowsze wspólne zdjęcia. Danuta Wałęsa wygląda na szczęśliwą w tym ważnym dla siebie dniu. Lech Wałęsa dumnie towarzyszy małżonce na każdym ujęciu. Widać, że na imprezę przybyło mnóstwo gości.

Kilka dni temu w specjalnej rozmowie z naszym portalem Lech Wałęsa narzekał mocno na emeryturę. Dodawał, że nie ma za wielu pieniędzy i ciągle musi pracować. Oberwało się słownie nie tylko pani Danucie, ale i pociechom.

- Żona zabiera mi wszystko i wydaje na swoje potrzeby. Nie wspomnę już o prezentach dla dzieci. Im też pomagam, muszę, bo tego oczekują. Jak mówi popularne przysłowie: "Kto ma pszczoły, ten ma miód, kto ma dzieci, ten ma trud". Tak to podsumuję - stwierdził Wałęsa w rozmowie z dziennikarką o2.pl.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić