aktualizacja 

Sylwester 2020. Internauci popłynęli. Najlepsze memy

288

Podczas Sylwestra obowiązywać będą dodatkowe obostrzenia. Godzina policyjna, zakaz przemieszczania w godz. od 19:00 do 6:00. Internauci jak zwykle nie zawiedli i odpowiedzieli na to z przymrużeniem oka. W sieci zaroiło się od memów obrazujących, jak Polacy spędzą noc z 31 grudnia na 1 stycznia.

Sylwester 2020. Internauci popłynęli. Najlepsze memy
Internauci żartują z sylwestrowych obostrzeń (Internet)

Memy traktować należy z przymrużeniem oka. Wielu Polaków humorystycznie zareagowało na wprowadzone obostrzenia. Nie zabrakło barwnych komentarzy i ciekawych spostrzeżeń.

W godz. 19:00 - 6:00 obowiązuje zakaz przemieszczania się. Oznacza to, że powinniśmy pozostać w domach. Wyjście możliwe jest jedynie wtedy, gdy będzie to niezbędne.

Internauci żartują, że miasta zakorkują się tuż przed godz. 19:00. Jeżeli ktoś będzie chciał dotrzeć na miejsce zanim zostanie wprowadzony zakaz przemieszczania, lepiej wyjechać wcześniej.

W Sylwestra zabawa trwać będzie niemal do białego rana. Dopiero po godz. 6:00 będzie można znów swobodnie się przemieszczać.

W trakcie godziny policyjnej można wychodzić jedynie w najpilniejszych sprawach. Minister Zdrowia zapowiedział, że służby nie będą karać za spacer z psem.

Odetchnąć z ulgą mogą ci, którzy spędzą Sylwestra w domu. W tym roku będzie to oznaka odpowiedzialnego zachowania.

Zobacz także: Prof. Simon o godzinie policyjnej. "Lekka przesada"
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić