Szczecin. Na świat przyszły trojaczki. "To była szczególna ciąża"

1

Amelia, Klara i Nadia wyglądają identycznie. I nic dziwnego, w końcu to jednojajowe trojaczki. Przyszły na świat w szpitalu "Zdroje" w Szczecinie. Lekarze ze szpitala przyznają, że ta ciąża jest szczególna.

Szczecin. Na świat przyszły trojaczki. "To była szczególna ciąża"
(Pixabay)

Statystyki zaskakują. Mówią, że trojaczki jednojajowe rodzą się raz na 500 tysięcy porodów. Przyszły na świat w Szczecinie, 2 maja, w szpitalu "Zdroje".

Trzy dziewczynki wyglądają niemal identycznie. Pani Elżbieta i pan Mariusz Kierwa, czyli szczęśliwi rodzice nie kryją potrójnej radości. Nadali im imiona: Amelia, Klara i Nadia.

Różnice w wyglądzie zauważają jednak mama i tata. Mówią, że powoli widzą również różnice w charakterach. Para ma również jedno starsze dziecko. Z tego też powodu zdecydowali się na zakup większego samochodu.

Każda ciąża jest dla nas wyjątkowa, ale ta konkretna na pewno była szczególna - powiedziała TVN24 profesor Elżbieta Ronin-Walknowska, specjalistka od ciąż wielorakich i lekarz ze szpitala "Zdroje".

Dzieci przyszły na świat w 29. tygodniu ciąży. Są więc wcześniakami. Z tego też względu musiały zostać dłużej w szpitalu.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić