o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

Szczepionka na koronawirusa. Amerykanie będą pierwsi?

97
Podziel się

Amerykański szef programu szczepień w USA poinformował o tym, że szczepionka ma dotrzeć do kraju już 11 lub 12 grudnia.

Szczepionka na koronawirusa. Amerykanie będą pierwsi?
Szczepionka na koronawirusa. Amerykanie będą pierwsi? (Pixabay)
bDHFTNqt

Choć badania nad szczepionką przeciwko COVID-19 przyniosły obiecujące wyniki, ostatnim etapem jest zatwierdzenie preparatu przez organy państwowe. USA informuje, że szczepionka przeciw COVID-19 ma dotrzeć do kraju już 11 lub 12 grudnia.

Szczepionki mają być wysłane w 24 godziny po ich zatwierdzeniu. Poinformował o tym Dr. Moncef Slaoui w rozmowie z CNN. Oznacza to, że pierwsi Amerykanie zaszczepią się już w grudniu.

bDHFTNqv

Pfizer i jej partner BioNTech złożyli w piątek wniosek o awaryjną autoryzację w USA swojej szczepionki na COVID-19. Sytuacja w Stanach nie wygląda najlepiej.

Komitet doradczy ds. Szczepionek Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) ma zebrać się 10 grudnia. Dane pochodzące z Johns Hopkins University mówią o ponad 12 mln przypadków zakażeń i 255 tys. zgonach. USA przoduje na świecie w liczbie zakażeń. Dzienna liczba ofiar śmiertelnych osiągnęła najwyższy poziom od maja.

bDHFTNqB

Komitet doradczy ds. Szczepionek Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) ma zebrać się 10 grudnia. Coraz więcej miast i stanów zaostrza obostrzenia. Godzina policyjna obowiązuje już w Nowym Jorku i Kalifornii. W Teksasie Gwardia Narodowa pomaga pracownikom kostnic, ponieważ w związku ze wzrostem zgonów potrzebne są dodatkowe ręce do pracy.

Zobacz także: Zobacz też: Dr Paweł Grzesiowski: na naszym rynku powinny być dostępne co najmniej dwie szczepionki
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDHFTNqC
bDHFTNqW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(97)
Bogumiła
3 miesiące temu
❤ Znajdź gorące dziewczyny obok siebie na ➡ 𝐁𝐎𝐎𝐍𝐁𝐎𝐍.𝐂𝐋𝐔𝐁 😘
Buba
3 miesiące temu
No to powodzenia. Ja się nie szczepię.
Apokalipsa
3 miesiące temu
To dopiero będzie pomór
bDHFTNqX
Nick
3 miesiące temu
To są szczepionki nRNA czyli takie które wywołają dopiero w organizmie reakcje autoimmunologiczną nieznanego dotąd pochodzenia. Równie dobrze mogą spowodować reakcję niszczenia własnej obronnej struktury DNA, coś na wzór wirusa w systemie Windows powodujący np. zabieranie pamięci RAM. Tyle tylko, że w żywym organizmie doprowadzić to może do pogłębienia istniejącej choroby a nawet zgonu.
Stop nwo
3 miesiące temu
Szczepionka na coś z czym żyjemy dziesiątki lat? Widać, że tu o zdrowie i życie nie chodzi. Jest wręcz przeciwnie, tutaj depopopulacja jest planowana i zgłaszanie nas. Reszta ma tyrać za miskę ryżu do szescgzesiatki i do piachu. Śmierć bez dociekania emerytury, bo ta szczepionka pozwoli najwyżej dożyć sześćdziesięciu lat
Najnowsze komentarze (97)
ani
3 miesiące temu
a grzekowskiemu czy jak mu tam to sama zasponsoruje szczepionke
Vhhj
3 miesiące temu
A dzieci też na to będą szepione ??? Jeżeli nie to macie odpowiedź o co chodzi
Nie_wierz_im
3 miesiące temu
Uwaga to może być podpucha! Amerykanom dadzą sól fizjologiczną, reszta świata zobaczy, że szczepionka nieszkodliwa i wtedy oni dadzą reszcie świata szczepionkę z nanoczipami i innymi szkodliwymi substancjami
Znowu Cezar.
3 miesiące temu
Pierwszymi są Rosjanie i Chińczycy.Rosjanie mają już po kilka przebadanych i skutecznych szczeponek oraz lekarstw.Wciąż powstają nowe szczepionki i lekaestwa. Aktualnie szczepią personel lekarski i całą służbę zdrowia, a także wszystkich chętnych.Zamówienia mają już z 60 państw świata.Uruchomili masową produkcję szczeionek i lekarstw, dostarczając u siebie do wszystkich aptek.Takim to sosbem można wreszcie pokonać tego groźnego koronawirusa,ale z jednoczesnym zachowaniem wprowadzonych rygorystycznych restrykcji i wszelkich ograniczeń.Dla krajów biednych nalezy wprowadzić darmowe szczepionki i lekarstwa.
john
3 miesiące temu
Zanim szczepionka trafi do PL to będziemy mieli już wiarygodne wyniki testów na amerykanach. Chwała ameryce za tak wspaniałe poświęcenie dla ludzkości
znamię
3 miesiące temu
"I wywiera nacisk na wszystkich — małych i wielkich, i bogatych i biednych, i wolnych i niewolników — żeby im dano znamię na ich prawą rękę albo na ich czoło i żeby nikt nie mógł kupować ani sprzedawać oprócz tego, kto ma znamię"
ucisk
3 miesiące temu
Bóg tak stworzył rośliny, że do życia potrzebują wody i słońca, ale antychryst mówi wcale nie, bez wody zamknąć w ciemnym mieszkaniu, oberwać liście i dać moją "wspaniałą" szczepionkę! Przekupieni politycy i media biją mu brawo...
ewa
3 miesiące temu
Ale przecież ta szczepionka nie była odpowiednio długo testowana...
bDHFTNqP
seniorka
3 miesiące temu
Czy seniorzy będą królikami doświadczalnymi?
PLANDEMIA
3 miesiące temu
Nowy Porzadek Swiata. Ludzie, obudzcie sie!! Wlaczcie myslenie!! Wirus istnieje to fakt, ale nie został stworzony przez chińczyków. Za cała obecną sytuacja na świecie odpowiada grupa najbogatszych na czele z getsem. Do nich należy WHO. Są oni związani z lewicową częścią elity USA. To oni mają władzę and większością mediów głównego nurtu i tym samym płacą większości krajów za wypełnianie kolejnych etapów ich planu wprowadzenia NWO czyli nowego porządku świata. Elity chcą zlikwidować klasę średnią by świat dzielił się tylko na władców i robotników. Dlatego zamykanie gospodarki szkodzi tylko małym firmom. NWO zakłada likwidację państw i tradycji narodowych. Dlatego odbierają nam wszystkie święta i dążą do tego by z czasem na całym świecie rządził jeden rząd. Poza tym chipowanie ludzi, likwidacja gotówki i świat niczym jeden wielki obóz koncentracyjny. Polecam przeczytać ciekawy artykuł na Onet z 2009 roku: Nowy Porządek Świata. Horror, który czeka ludzkość. Jeszcze jakis czas temu też uważałem to za teorie spiskowe. NWO wprowadzają na naszych oczach. Świata sprzed 2020 roku już możemy nie zobaczyć.
OPINIA
3 miesiące temu
NIKT NIGDY NIE ZMUSI MNIE DO ZASZCZEPIENIA SIĘ TĄ SZCZEPIONKĄ !! do dziś nie wiadomo o skutkach ubocznych !!!!!!!
Znudzony
3 miesiące temu
Tylko patrzeć, jak w mediach słowo ,,szczepionka" wyprze słowo ,,koronawirus". Niech żyje bal!
PLANDEMIA
3 miesiące temu
Nowy Porzadek Swiataprzed chwiląLudzie, obudzcie sie!! Wlaczcie myslenie!! Wirus istnieje to fakt, ale nie został stworzony przez chińczyków. Za cała obecną sytuacja na świecie odpowiada grupa najbogatszych na czele z getsem. Do nich należy WHO. Są oni związani z lewicową częścią elity USA. To oni mają władzę and większością mediów głównego nurtu i tym samym płacą większości krajów za wypełnianie kolejnych etapów ich planu wprowadzenia NWO czyli nowego porządku świata. Elity chcą zlikwidować klasę średnią by świat dzielił się tylko na władców i robotników. Dlatego zamykanie gospodarki szkodzi tylko małym firmom. NWO zakłada likwidację państw i tradycji narodowych. Dlatego odbierają nam wszystkie święta i dążą do tego by z czasem na całym świecie rządził jeden rząd. Poza tym chipowanie ludzi, likwidacja gotówki i świat niczym jeden wielki obóz koncentracyjny. Polecam przeczytać ciekawy artykuł na Onet z 2009 roku: Nowy Porządek Świata. Horror, który czeka ludzkość. Jeszcze jakis czas temu też uważałem to za teorie spiskowe. NWO wprowadzają na naszych oczach. Świata sprzed 2020 roku już możemy nie zobaczyć.
60+
3 miesiące temu
A ja się szczepię, co mi tam.Tylko szczepionką bezobjawową w ramach teleporady. Aha a zaświadczenie o szczepieniu możecie przesłać online.To to lecę.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić