Wróć na
Mateusz Nieścierowicz
|

Szczepionka na koronawirusa. To przełom? Świetne informacje

198
Podziel się

Szczepionka na koronawirusa może być gotowa jeszcze w tym roku, twierdzi unijna komisarz ds. zdrowia Stela Kiriakidu.

Szczepionka na koronawirusa. To przełom? Świetne informacje
szczepionka, szczepienie, leczenie, szpital, lekarz, igła, strzykawka (Pixabay)
bCXvJRmd

COVID-19 zrujnował światową gospodarkę i zebrał potężne żniwo w postaci aż ponad 730 tys. zgonów (dane CSSE; stan na 10 sierpnia 2020 roku). Zarażonych wciąż przybywa, a niedługo będzie ich aż 20 mln.

Eksperci są pewni, że z tygodnia na tydzień kolejnych zarażonych będzie coraz więcej. Jedną z metod zatrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa jest opracowywana nieustannie szczepionka.

bCXvJRmf

Aspiryna. Miliony ludzi łykają ją bez sensu

Jak donosi portal Politico, szczepionka może trafić do obiegu do końca roku 2020. Informację tę podała Stela Kiriakidu - komisarz UE ds. zdrowia.

Chociaż prognozowanie jest obecnie ryzykowne, mamy dobre wskazania, że pierwsza szczepionka będzie dostępna pod koniec tego roku lub na początku przyszłego - powiedziała Kiriakidu w rozmowie z niemieckim dziennikiem "Handelsblatt".

Opracowanie szczepionki to nie tylko ratunek dla świata, ale także potencjalny zastrzyk gotówki dla kraju, który jako pierwszy opracuje recepturę. Konkurencja jest duża. Wśród państw europejskich są to m.in. Niemcy czy Włochy. W pocie czoła pracują także brytyjscy naukowcy.

bCXvJRml
bCXvJRmG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(198)
realia.....
miesiąc temu
Aby szczepionka była w miarę bezpieczna , potrzeba wielu lat badań .
Fakt
miesiąc temu
Nic nie wiedzą o chorobie A już szczepionka ??? Hmmm....
awa
miesiąc temu
Szczepionka powinna być testowana przez 2-3 lata na POLITYKACH...hej
bCXvJRmH
dew
miesiąc temu
Używają nadal testu PCR, który nie testuje na obecność wirusa, bo do tego nie służy i nie ma takiej mocy (to podkreślił jego wynalazca). Nawet jeśli ktoś umrze na zawał, starość itp., wykonują po śmierci test i jeśli da wynik pozytywny, wpisują covid na akcie zgony, za co co lekarze otrzymują od ministerstw zdrowia ogromne kwoty. Gdyby ten wirus był prawdziwy nie byłyby potrzebne finansowe zachęty aby szpitale diagnozowały jak najwięcej chorych na covid po uzyskaniu pozytywnego wyniku przez test, który nie testuje na obecność wirusa oraz nie byłoby potrzebne wpisywanie za pieniądze covidu w aktach zgonu, podczas gdy śmierć nie miała z nim nic wspólnego. Gdyby wirus był prawdziwy lekarze z całego świata nie nagłaśniali by tego że otrzymują odgórne naciski by to robić. Robi się takie rzeczy, tylko gdy jest to totalna ściema. Lekarz z UK nie ujawniłby że jego koledzy w marcu i później wpisywali covid w akcie zgonu w przypadku każdego zgonu. Stąd się wzięło tyle śmieci na rzekomego wirusa. Ilość przypadków bierze się z fałszywych testów. Gdyby nawet ten wirus był prawdziwy poprzez stworzenie w laboratorium, traci sie nad nim kontrolę, nad tym kogo on dotknie, ponieważ dopadłby wielu ludzi, których oni nie chcą by dopadł bo są twórcami tego spisku. Ale jest COŚ JESZCZE, gdyby ten wirus był prawdziwy, jesteśmy ograniczeni do jego skutków. Ale jeśli jest wymyślony, to mogą dowolnie zmieniać to co on robi i jakie daje objawy, na których protestach jest niebezpieczny a na których nie. Objawów ciągle przybywa i są coraz bardziej niedorzeczne. Wg Johns Hopkins University (mocne powiązania z Billem G.) wirus już się chowa w uchu i za uszami a wg kolejnych "naukowców" mężczyźni powyżej 182 cm są bardziej narażeni na zakażenie. Ponieważ ten wirus jest wymyślony, mogą sobie wymyślać objawy i zagrożenia jakie tylko chcą. Najnowszy wymysł to że wirus unosi się w powietrzu, więc każdy będzie musiał nosić maskę, cały czas i dusić się w niej, wdychać szkodliwe co2 i zwiększać ryzyko choroby układu oddechowego. Widząc to całe szaleństwo możemy w tym widzieć totalne bzdury, ale gdy weźmiemy krok do tyłu i spojrzymy uważnie, to zobaczymy o co chodzi w tej całej grze. Manipulują naszą psychologią by przygotować nas na większe restrykcje, ponieważ ten wirus nie ma żadnych limitów, w tym co może zrobić, ponieważ nie istnieje i ich jedynym limitem jest ich wyobraźnia. Do dziś nie podali żadnego naukowego dowodu że ten wirus istnieje (że został wyizolowany, oczyszczony). I na koniec co najlepsze, ten wirus ma POGLĄDY POLITYCZNE. Jeśli pójdziesz na protest przeciwko lockdownowi i faszystowskim utrudnieniom, wirus cię dopadnie! ZABIJASZ LUDZI NA TYM PROTEŚCIE! Ale jeśli idziesz w tysiącach w protestach Black Lives Matter, to wirus, ponieważ jest świadomy, nic ci nie zrobi, nie ma żadnego problemu. To się dzieje gdy wymyślisz wirusa, on może robić to co ci się podoba.
Ija
miesiąc temu
Pseudo szczepionka na pseudo pandemię!!! Dziękujemy nie skorzystamy !!! Od początku roku na kasach w marketach cię sami sprzedawcy mający kontakt z tysiącami klientów co nie zarazili się? No nie bo nie ma żadnego śmiertelnego wirusa. Testy są ustawione tzn ok 50% testów pokazuje wirusa nawet jak go nie ma, żeby podtrzymywać sztucznie pandemie
Najnowsze komentarze (198)
666
miesiąc temu
No przecież Putin ogłosił że ma szczepionke i jego jedną z córek już zaszczepiona
Kicia Kubuś
miesiąc temu
No i dobrze może można będzie normalnie funkcjonować
Hrom
miesiąc temu
Ile umiera na grypę rocznie podajcie i zobaczcie gdzie jest więcej bujda z tym wirusem politycy chcą mieć nas w rękach
zdrowy
miesiąc temu
szukajcie leku bo szczepinka to robienie pieniendzy
MATEUSZ.
miesiąc temu
Nie ma żadnego korono-coś-tam! K0D będzie protestował ! Protestowaaaał !!
PROPAGANDA
miesiąc temu
PROPAGANDA PROPAGANDA PROPAGANDA PROPAGANDA PROPAGANDA PROPAGANDA PROPAGANDA PROPAGANDA PROPAGANDA PROPAGANDA PROPAGANDA PROPAGANDA PROPAGANDA PROPAGANDA PROPAGANDA PROPAGANDA PROPAGANDA PROPAGANDA PROPAGANDA PROPAGANDA
Rick
miesiąc temu
To jest czysty biznes . Tak jak kryzys z 2008 roku wszystko jest szczegółowo zaplanowane . Wtedy też mamiono i oszukiwano ludzi sprzedając toksyczne papiery wartościowe niszcząc gospodarki wielu państw . Jestem w szoku że świadomość społeczna jest tak niska i można ludźmi sterować jak baranami . Maseczki , szczepionki , czipy , śledzące aplikacje ludzie to wszystko łykają jak młode pelikany to jest przerażajace
Tuk Tuk
miesiąc temu
Prowadzą statystyki ile ludzi zmarło na COVID... A są statystyki ile zmarło łudzi z powodu utrudnionego dostępu do służby zdrowia w tym czasie ?
bCXvJRmz
Wariatka
miesiąc temu
Bardzo chętnie się zaszczepie na covid. A co mi tam. Hej żartuję hahaha
Hycel
miesiąc temu
nawet jakby na wymyślonego wirusa było coś wymyślone to w Zydolandzie będzie trzeba nosić maseczki aż się wszystkie wysprzedadza
Slawek B
miesiąc temu
Przymusem maseczek i innych obostrzen juz nas przygotowuja zeby ustawiac sie w kolejce po szczepionke. Wytrenowali to juz Niemcy w obozach koncentracyjnych ustawiajac batami ludzi w kolejce po zastrzyk fenolu w serce.
1939
miesiąc temu
Szkoda ze HIV nie jest juz modny.
Cynik
miesiąc temu
Szczepionki są już gotowe od dawna .... tylko brakuje w nich składnika który uodpornił by nas na koronowirusa . Poza tym żadne szczepienia nie mają już sensu bo świat jest tak zatruty i przeludniony że jeszcze w tym stuleciu czeka nas całkowita zagłada
Stefan
miesiąc temu
Ten artykuł to co to jest? Dla kogo napisałeś i za ile?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić