Szczere wyznanie Danuty Wałęsy. Nigdy o tym nie mówiła

100

Danuta Wałęsa udzieliła szczerego wywiadu, w którym mówiła m.in. o osobach, które zdradziły jego męża. - Nie wiem, czy chcą pomniejszyć jego wartość? - zastanawia się małżonka byłego prezydenta.

Szczere wyznanie Danuty Wałęsy. Nigdy o tym nie mówiła
Danuta Wałęsa (akpa)

W niedawnym wywiadzie dla magazynu "Imperium Kobiet" Danuta Wałęsa mówiła o tym, jak się żyje u boku znanego człowieka. - Nie odbieram tego w taki sposób, że żyję z legendą. Podobno każdy z nas ma swoją misję do spełnienia - podkreślała.

Ktoś jest lekarzem, ktoś inny robotnikiem, a jeszcze inna osoba księdzem czy też profesorem. Każdy ma swoje powołanie, zadanie. Jednemu udaje się je zrealizować, a drugiemu nie albo tylko częściowo - kontynuowała.

Danuta Wałęsa szczerze o problemach

Małżonka Lecha Wałęsy nie ukrywała, że lata spędzone u jego boku nie były usłane różami.

Jak to się mówi: każdy w życiu ma swój krzyż. Nie chcę się rozwodzić nad osobami, które mnie czy mojego męża w jakiś sposób zdradziły. Osobiście nie odebrałam tyle złośliwości, co mój mąż. Nie wiem, czy chcą pomniejszyć jego wartość? - zastanawia się Danuta Wałęsa.

W wywiadzie przyznała też, że przeżyła wiele zdrad i upokorzeń, co dało jej życiową mądrość. - Rozumiem, że ludzie są różni, ale obawiam się tych, którzy nie są do mnie nastawieni pozytywnie - podsumowała.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić