Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Szczere wyznanie Danuty Wałęsy. Nigdy o tym nie mówiła

52
Podziel się:

Danuta Wałęsa udzieliła szczerego wywiadu, w którym mówiła m.in. o osobach, które zdradziły jego męża. - Nie wiem, czy chcą pomniejszyć jego wartość? - zastanawia się małżonka byłego prezydenta.

Szczere wyznanie Danuty Wałęsy. Nigdy o tym nie mówiła
Danuta Wałęsa (akpa)

W niedawnym wywiadzie dla magazynu "Imperium Kobiet" Danuta Wałęsa mówiła o tym, jak się żyje u boku znanego człowieka. - Nie odbieram tego w taki sposób, że żyję z legendą. Podobno każdy z nas ma swoją misję do spełnienia - podkreślała.

Ktoś jest lekarzem, ktoś inny robotnikiem, a jeszcze inna osoba księdzem czy też profesorem. Każdy ma swoje powołanie, zadanie. Jednemu udaje się je zrealizować, a drugiemu nie albo tylko częściowo - kontynuowała.

Danuta Wałęsa szczerze o problemach

Małżonka Lecha Wałęsy nie ukrywała, że lata spędzone u jego boku nie były usłane różami.

Jak to się mówi: każdy w życiu ma swój krzyż. Nie chcę się rozwodzić nad osobami, które mnie czy mojego męża w jakiś sposób zdradziły. Osobiście nie odebrałam tyle złośliwości, co mój mąż. Nie wiem, czy chcą pomniejszyć jego wartość? - zastanawia się Danuta Wałęsa.

W wywiadzie przyznała też, że przeżyła wiele zdrad i upokorzeń, co dało jej życiową mądrość. - Rozumiem, że ludzie są różni, ale obawiam się tych, którzy nie są do mnie nastawieni pozytywnie - podsumowała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(52)
Polka
11 miesięcy temu
Pani Danuto" Być ściganym przez władzę " to nic dobrego dla "Rodziny" żony i dzieci. Każdy mądry człowiek to wie a Ci co plują na Was to pierwsi ,zmieniliby poglądy.
paulinka
11 miesięcy temu
Szczera prawda co pis wyczynia mi sie to kojarzy z komunizmem
Yoy
rok temu
Jak macie pisać głupoty to lepiej milczeć,kto pamięta te czasy to wie że Wałęsa miał dużo szczęścia że przeżył to nikt nie może odebrać mu zasług ,wtedy nie było takiego głupiego drugiego ,by naraził dupsko jak on ....Dziś jest opluwany na podstawie fałszywych dokumentów oskarżany ,wtedy władza ,,mogla zrobić z człowiekiem co chciała podobnie jak dziś ,stworzenie lewych dowodów to dla nich był pryszcz ,mamy to i dziś tylko trochę im to nie wychodzi bo więcej jest środków masowego przekazu.Ale zdążam do tego czy znajdzie się bdzis taki Wałęsa który znów poprowadzi ten kraj ,który znów jest zagrożony przez psychopatę
Czarna
rok temu
Mądrość życiowa przez Panią przemawia. Czy bym się z Panią zamieniła? Z Panią akurat nie. Pozdrawiam.
Luiza
rok temu
Jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia, pośród komen tatorów, ci co nic w swoim życiu nie zrobili, którzy są sfrustrowanymi nieudacznikami i zdają sobie sprawę, że krytykowanej osobie do pięt nie dorastają.
Hehe
rok temu
Niech pani opowie ile małżonek wygrał w totolotka, no i czy jeszcze gra
tesa
rok temu
A co tam bylo do pomniejszenia jeszcze?
Jasio
rok temu
A jak tam było z Wachowskim?
Lolek
rok temu
Wygodne życie Wałęsy i rodziny za komuny ,dobra takie jak mieszkanie i wyposażenie łatwym kosztem wystarczył tylko donos na UB . Danuta ma sklerozę czy tylko udaje!!!
Sqwl
rok temu
O osobach, które zdradziły JEGO męża???
Bolek
rok temu
Danuska a co z fabryka makaronow????????????????????????
bez strona
rok temu
Pani Danuto , a co Pani nie wiedziała , że Pani mąż Lech Wałęsa jest KAPUSIEM i Tajnym Współpracownikiem S.B. Czy Pani nie wiedziała co on robi , przecież mieszkaliście pod jednym dachem . Nie wiedziała Pani jak donosi na sąsiadów , kolegów z pracy i za to otrzymuje pieniądze ? Na pewno Pani dobrze wiedziała jak on postępuje . To nie jest Pani teraz wstyd , że się od niego odsunęli ludzie który mu ufali , a on na nich do nosił SP. . Teraz Pani mówi o zdradzie , to on zdradzał , a nie jego zdradzono . Ma Pani szuję i kapusia męża i nie mniej Pani do nikogo żalu , że się od niego ludzie odsunęli , ale do niego . Taka jest prawda Pani Danusiu .
kw.
rok temu
Prosta,żeby nie nazwać prostacka kobiecina, bez żadnego pojęcia o działalności małżonka plecie co popadnie dla podratowania domowego budżetu...
Babcia Jadzia
rok temu
Wstydzę się za panią.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić