aktualizacja 

Koszmar w Zielonej Górze. Policja pokazała przerażające nagranie

164

Nagranie upublicznione przez Lubuską Policję budzi grozę. Na jednym z zielonogórskich przejść doszło do koszmarnego wypadku. Samochód uderzył w pieszą z takim impetem, że odrzuciło ją kilkadziesiąt metrów od miejsca zdarzenia. Szczęście w nieszczęściu, że w okolicy był ratownik medyczny.

Koszmar w Zielonej Górze. Policja pokazała przerażające nagranie
Koszmarny wypadek na przejściu dla pieszych (Policja)

Takie obrazki budzą przerażenie, ale powinny być też traktowane jako przestroga. Policjanci udostępnili nagranie z koszmarnego wypadku właśnie po to, by pokazać ludziom, że podczas przechodzenia przez jezdnie szczególna ostrożność jest niebywale istotna.

Na opublikowanym filmie można zaobserwować, jak samochód z impetem wjeżdża w kobietę. Następnie 47-latka szybuje przez kilkadziesiąt metrów. Ten koszmarny incydent miał miejsce w Zielonej Górze.

Chwilę po tym fatalnie wyglądającym potrąceniu na pomoc kobiecie ruszyli świadkowie. Jednym z nich był ratownik medyczny, który znajdował się w okolicy. Do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego udzielił pokrzywdzonej niezbędnej pomocy medycznej. Kobieta w ciężkim stanie m.in. ze złamaniami nóg i poważnym urazem głowy została przetransportowana do zielonogórskiej placówki zdrowia - czytamy na stronie internetowej policja.pl.

Kierowca był trzeźwy

Mundurowi podali również, że 41-kierujący w chwili zdarzenia drogowego był trzeźwy.

Policjanci zabrali mu prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny. Sprawa prowadzona jest pod kątem wypadku drogowego przez policjantów z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze i nadzorowana przez Prokuraturę Rejonową - przekazuje policja.
Zobacz także: Potrącenie w Zielonej Górze. Samochód zmiótł kobietę z przejścia dla pieszych
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić