Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Szedł drogą S7. Policjanci momentalnie spojrzeli na jego nogi

23

Uwagę mundurowych przykuł 57-latek, który szedł drogą krajową na S7. Policjanci zatrzymali się tuż obok niego, a następnie zapytali, co robi w tym miejscu. Czy odpowiedź była zaskoczeniem? Niezupełnie.

Szedł drogą S7. Policjanci momentalnie spojrzeli na jego nogi
Mężczyzna szedł drogą krajową na S7 (Facebook, Policja Piaseczno)

Policjanci z Piaseczna mają za sobą dość nietypową interwencję. Tym razem ich uwagę zwrócił mężczyzna podążający drogą krajową na S7.

Kiedy funkcjonariusz próbował dowiedzieć się co robi w tym miejscu, do tego w takim stanie, oświadczył że wraca z imprezy - czytamy w materiale policyjnym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pakosińska o spadających wynikach oglądalności "PnŚ" i relacji z Kingą Dobrzyńską. "Przyjdzie czas, że to się powyjaśnia"

Mundurowi dostrzegli, że 57-latek przemieszcza się bez butów, a poza tym ma zadrapania. Mężczyzna wyjaśniał, że idąc przez las, zgubił obuwie, a teraz próbuje powrócić do domu.

Policjant o całym zdarzeniu poinformował oficera dyżurnego piaseczyńskiej komendy. Wtedy też na jaw wyszło, że w siedzibie jednostki są osoby najbliższe, które właśnie chciały zgłosić zaginięcie mężczyzny, wobec którego funkcjonariusze podjął interwencję. Tym sposobem 57-latek został odnaleziony, zanim wpłynęło zgłoszenie o jego zaginięciu - donosi policja.

Piaseczno. 57-latek przekazany w ręce najbliższych

Po wszystkim mężczyzna został przekazany pod opiekę osób najbliższych. "Funkcjonariusze natomiast przypominają, że zgodnie z obowiązującymi przepisami na drodze ekspresowej dopuszcza się jedynie ruch samochodów i motocykli. Nie mogą więc pojawić się na niej piesi, rowerzyści czy też pojazdy zaprzęgowe" - czytamy w komunikacie.

Przypominamy także, że nasze bezpieczeństwo w bardzo dużej mierze zależy od nas samych oraz od tego jakim szacunkiem wykażemy się w stosunku do obowiązujących przepisów. Ich lekceważenie, ignorowanie oraz własna, często błędna interpretacja, nigdy nie doprowadzą do czegoś dobrego! - podsumowano.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić