Szeryf z busa chciał "zaprowadzić porządek" na drodze. Wszystko się nagrało

48

Wideorejestrator chorzowskiej drogówki zarejestrował bardzo niebezpieczne zachowanie. Kierowca busa, chcąc samodzielnie zadbać o "porządek" na drodze, zatrzymał się na lewym pasie Drogowej Trasy Średnicowej. Na szczęście na miejscu szybko znaleźli się policjanci.

Szeryf z busa chciał "zaprowadzić porządek" na drodze. Wszystko się nagrało
Kierowca busa, chcąc samodzielnie zadbać o "porządek" na drodze, zatrzymał się na lewym pasie Drogowej Trasy Średnicowej (Policja)

Agresja na drodze i chęć samodzielnego wymierzenia sprawiedliwości nie popłaca. Przekonał się o tym 35-letni mieszkaniec Zabrza. Mężczyzna, chcąc uniemożliwić dalszą jazdę kierowcy jadącemu za nim, zatrzymał swój samochód na łuku drogi na lewym pasie Drogowej Trasy Średnicowej.

Swoim zachowaniem zmusił do zatrzymania się jadącego za nim kierowcy audi i do gwałtownej zmiany pasa ruchu kierowcę skody - informuje śląska policja.

Całe zajście zarejestrowała kamera wideorejestratora chorzowskiej drogówki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kierowcy zignorowali nakaz. Policyjny dron w akcji
Nasi policjanci zapobiegli dalszej eskalacji konfliktu, a po przejeździe w bezpieczne miejsce, przeprowadzili kontrolę drogową. Kierowcy, który sam chciał wymierzyć sprawiedliwość na drodze, nasi policjanci zatrzymali prawo jazdy - przekazała śląska policja.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, 35-letni zabrzanin odpowie przed sądem. Grozi mu zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

"Apelujemy do kierowców o rozsądek i odpowiedzialność na drodze. Emocje często prowadzą do niebezpiecznych sytuacji, a w konsekwencji do zdarzeń, w których ktoś może poważnie ucierpieć" - przypominają mundurowi.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić