Szła ulicą w biały dzień. Nagle rzucił się na nią zboczeniec

313

Nowojorska policja opublikowała oburzające nagranie. Na wideo widać, jak niczego nieświadoma kobieta spaceruje beztrosko ulicami Brooklinu w biały dzień. Nagle rzuca się na nią mężczyzna i dotyka jej intymnych części ciała.

Szła ulicą w biały dzień. Nagle rzucił się na nią zboczeniec
Kobieta spacerowała. Nagle rzucił się na nią zboczeniec (YouTube)

W upalny poniedziałkowy wieczór 35-letnia kobieta wybrała się na spacer po modnej dzielnicy Williamsburg na Brooklynie. Niczego niepodejrzewająca spacerowiczka nagle została brutalnie zaatakowana przez zboczeńca.

Szokujące nagranie. Zboczeniec w biały dzień rzucił się na spacerowiczkę

Wstrząsający napad został uchwycony na nagraniu z monitoringu miejskiego. Na wideo widać, że napastnik od jakiegoś czasu śledził swoją przyszłą ofiarę. W pewnym momencie skoczył na nią od tyłu i powalił na ziemię.

Według nowojorskiej policji sprawca przytrzymał kobietę, sięgnął do jej szortów i chwycił ją za pośladki, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Policja poszukuje sprawcy ataku na tle seksualnym. Kobieta doznała fizycznych obrażeń, ale nie chciała pomocy medycznej.

Plaga przestępczości w Nowym Jorku

Atak na Brooklynie miał miejsce w centrum "epidemii" przestępczości, która ogarnęła Nowy Jork w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Liczba morderstw, napadów, strzelanin i gwałtów w mieście drastycznie wzrasta.

Najnowsze dane z NYPD pokazują, że gwałty i inne przestępstwa seksualne w całym mieście wzrosły odpowiednio o 5 i 25 proc.w porównaniu z czerwcem 2020 r. Od początku 2021 r. w pięciu gminach zgłoszono ponad 2200 indywidualnych przestępstw seksualnych.

Liczba morderstw wzrosła o 12 proc., ze 189 w tym czasie w zeszłym roku do 212 w 2021 roku. Największy wzrost nastąpił w przypadku przemocy z użyciem broni - liczba strzelanin wzrosła aż o 43 proc.

Burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio został obwiniony przez swoich krytyków za niewystarczającą surowość wobec przestępczości. Policjanci twierdzą, że wzrost przestępczości wynika z rozwiązania przez de Blasio jednostki ds. zwalczania przestępczości, która liczyła około 600 funkcjonariuszy.

Zobacz także: Raport o pedofilii w Kościele. Jakie kary dla przestępców seksualnych?
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić