Odwaga godna podziwu. Niesamowita reakcja przechodnia. Zobacz nagranie

77

W Albanii doszło do szokujących scen. Mężczyzna wskoczył przez okno jadącego samochodu, by powstrzymać niebezpiecznego kierowcę. Dzięki niemu udało się zatrzymać 32-latka, który prawdopodobnie kierował pod wpływem narkotyków.

Odwaga godna podziwu. Niesamowita reakcja przechodnia. Zobacz nagranie
Mężczyzna wskoczył przez okno jadącego samochodu (YouTube)

Do szokującego zdarzenia doszło w Tiranie, stolicy Albanii. Kierowca auta wjechał na Plac Skanderbega, na którym obowiązuje zakaz ruchu pojazdów.

Przerażeni przechodnie próbowali zatrzymać niebezpiecznego kierowcę. Obawiali się, że chce on przeprowadzić atak terrorystyczny, wjeżdżając w tłum. Na placu było wiele osób czekających na szczepienia przeciwko COVID-19, które przeprowadzano w specjalnych namiotach.

Na nagraniu widać, że kilku przechodniów usiłowało zbliżyć się do samochodu, by zapobiec tragedii. Drzwi od strony kierowcy były otwarte, jednak mężczyzna uciekał, gwałtownie cofając i robiąc samochodem kółka.

Dramatyczne zdarzenie w Albanii. Niezwykła odwaga przechodnia

Gdy drzwi się zatrzasnęły, jeden ze świadków wykazał się niezwykłą odwagą. Wskoczył przez okno do jadącego samochodu. Dopiero wtedy udało się zatrzymać pojazd.

Policja podała, że ​​32-letni kierowca rozbił wcześniej trzy inne samochody w innych częściach miasta. Śledczy twierdzą, że mężczyzna był pod wpływem narkotyków - podaje BBC.

Zobacz także: Pościg za motocyklistą, który nie miał kasku, za to wiózł amfetaminę

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić