Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Szokujące zachowanie policjantek. "Liczę, że twoja mama pozwoli mi cię pobić"

41
Podziel się:

Oburzenie w amerykańskim stanie Maryland. Policja opublikowała nagranie, które pokazuje bulwersujące zachowanie policjantek wobec 5-letniego chłopca. Funkcjonariuszki krzyczą na dziecko nazywając je "małą bestią" i zakuwają je w kajdanki.

Szokujące zachowanie policjantek. "Liczę, że twoja mama pozwoli mi cię pobić"
Szokujące zachowanie policjantów wobec 5-latka. (YouTube)

Nagranie wideo, które zamieściła policja w stanie Maryland, pokazuje dwie funkcjonariuszki, którzy mówią matce, że ​​powinna bić swojego 5-letniego syna. Do tego zdarzenia doszło w styczniu ubiegłego roku, jednak nagranie dopiero teraz zostało ujawnione.

Sprawa jest wciąż w toku, gdyż matka dziecka skierowała w tej sprawie pozew do sądu. Jak podkreślają prawnicy kobiety, przez zachowanie mundurowych chłopiec doznał emocjonalnej traumy.

Funkcjonariusze z Departamentu Policji Hrabstwa Montgomery poszukiwali 5-latka, kiedy ten uciekł ze szkoły. Na szczęście chłopca udało się szybko odnaleźć, kilka ulic dalej. Na nagraniu z kamery policyjnej słychać jak dziecko płacze, będąc jeszcze w policyjnym samochodzie.

Następnie mundurowe kierują się z chłopcem do gabinetu zastępcy dyrektora. Wtedy z ust policjantki pada wstrząsający komentarz: "Dlatego ludzie powinni bić swoje dzieci". W gabinecie zastępcy dyrektora 5-latek zaczyna głośno płakać. Na wideo widać jak jeden z funkcjonariuszy krzyczy dziecku prosto w twarz.

Ucisz ten hałas! Mam nadzieję, że twoja mama pozwoli mi cię pobić - słyszymy na nagraniu.

Do szkoły natychmiast wezwano matkę chłopca. Na nagraniu widać, jak obie funkcjonariuszki zachęcają kobietę do uderzenia syna. W sumie ponad 15 razy groziły dziecku biciem lub zachęcały do tego matkę chłopca.

"Chcemy, żebyś go pobiła" - mówi jej jeden z funkcjonariuszy. Wtedy kobieta odpowiada, że może za to trafić do więzienia. Wściekła policjantka odpowiedziała: "Nie idzie się do więzienia za bicie dziecka".

Policjantki zakuły w kajdanki dziecko

Następnie jedna z funkcjonariuszek na oczach matki zakuwa dziecko w kajdanki, mówiąc do chłopca: "Wiesz, do czego to służy? Te kajdanki są dla ludzi, którzy nie umieją słuchać i nie umieją się dobrze zachowywać." Po około minucie policjantka zdjęła kajdanki z rąk chłopca.

Członek Rady Powiatu Montgomery, Will Jawando, który poprosił o ujawnienie nagrania, powiedział, że "zrobiło mu się niedobrze" na widok tego co zobaczył - donosi "The Washington Post"

Wszyscy widzieliśmy, jak mały chłopiec był wyśmiewany i poniżany a policjantka wrzeszczała prosto w twarz dziecka. To jest przemoc - powiedział Will Jawando.

Władze szkoły określiły ten film jako "niezwykle trudny" do obejrzenia. "Nie ma wymówek dla dorosłych, aby kiedykolwiek rozmawiali z dzieckiem lub grozili mu w ten sposób" - głosi oświadczenie szkoły.

Departament Policji Hrabstwa Montgomery przekazał w oświadczeniu, że dwie funkcjonariuszki były przedmiotem "dokładnego" dochodzenia wewnętrznego, którego ustalenia nie zostały ujawnione. Rzecznik policji poinformował, że policjantki nadal są zatrudnione.

W oświadczeniu stwierdzono, że dochodzenie zostało uznane za poufne zgodnie z prawem stanu Maryland. Matka dziecka pozwała hrabstwo Montgomery, dwie policjantki i okręgową radę oświatową. Sprawa jest w toku.

Tymczasem już ponad 500 osób podpisało się pod listem online zamieszonym w sieci, który wzywa do zawieszenia lub zwolnienia funkcjonariuszek. List zawiera również wymóg, aby system szkolny zrewidował procedury dotyczące interakcji policji z dziećmi w szkołach.

Z tego materiału filmowego jasno wynika, że ​​funkcjonariuszki terroryzowały to 5-letnie dziecko w miejscu, w którym każde dziecko powinno czuć się bezpiecznie i chronione - w szkole - powiedziała Tiffany Kelly, rodzic i działacz społeczny z Montgomery County Public Schools, w oświadczeniu wydanym przez Silver Spring Justice Coalition.
Zobacz także: Ciało obce w nosie nastolatka. Rentgen ujawnił coś zaskakującego
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(41)
Nie
2 lata temu
Biłabym brawo, gdyby to był 10latek. Popieram mocny przekaz niektórych zasad. Dla 5letniego szczyla to może być trauma. Chociaż lanie by się przydało
Proste
2 lata temu
5latek ucieka ze szkoły...
czarny
2 lata temu
No i w czym problem teraz czarny może więcej
mały
2 lata temu
US police brutality :-) Ubogacony raj ale prawdę powiedziały, dziś młodzież się rozwydrzyła.
Hxuxix
2 lata temu
Ślad się biorą tacy ludzie. Mój mały umysł nie jest w stanie tego ogarnąć.
Swojak
2 lata temu
Na całym świecie policja jest taka sama najpierw pobija zatrzymanego a później będą kłamać że oni tego nie zrobili tylko zatrzymany się sam pobil
AMG
2 lata temu
Wychować bezstresowo na szanowanego w środowisku dealera. Dopóki nie znajdzie się pretendent do tej funkcji i go odstrzeli. Takie zasady przywództwa w stadzie.
lexus
2 lata temu
o boże ,teraz już w Polsce wiemy co dzieje sie na prowincji w USA! zawsze chciałem to wiedzieć. dawajcie relacje z ocielenia sie krowy w Mozambiku!
danuta
2 lata temu
Nie wolno bić dzieci.
dolores
2 lata temu
nie ma co się rozczulać, dzieci prześladują dzieci w szkołach, okradają je, chodzą całe gangi małoletnich zbrodniarzy, potem jak podrosną, dalej chodzą po ulicach siejąc strach wśród ludzi. Gdy atakują , to grupą, kopią po głowie leżącego. Więc nie martwcie się tak, nie wiemy co ten dzieciak wyprawiał..
weg
2 lata temu
jedno jest pewne, te dziecko już nigdy nie wejdzie na drogę przestępczą hihi
asd
2 lata temu
W Polsce jest to samo !! Trzeba ograniczyć władzę Policji bo nie potrafią korzystać z zaufania jakim obdarzyło ich społeczeństwo. Odrobinę pokory !!!
obserwator
2 lata temu
Gdyby dzieciak był biały, to nie było by afery, gdyby policjantki były białe, to były by rozróby w całym USA. Ale zarówno dzieciak jak i policjantki są czarni, więc jest klops.
Czyste zło
2 lata temu
To jest właśnie lewicowy świat przyszłości. 5 letnie dzieci w szkołach i bezduszność dorosłych. Zabić dzieciństwo i uczucia.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić