Szymon Hołownia w żałobie. Pogrzeb odbył się w majówkę

101

Szymon Hołownia przekazał bardzo smutną informację. Zmarła jego teściowa, a więc matka żony polityka - Urszuli Brzezińskiej-Hołowni. Kandydat na prezydenta w wyborach 2020 wyjaśnił, że właśnie dlatego ostatnio nie był aktywny w sieci.

Szymon Hołownia w żałobie. Pogrzeb odbył się w majówkę
Szymon Hołownia przekazał smutne wieści. (fot. AKPA).

Szymon Hołownia przeżywa bardzo trudne chwile. Poinformował o tym, że stracił teściową. O tym, że zmarła matka Urszuli Brzezińskiej-Hołowni, dowiedzieliśmy się ze środowej transmisji polityka na Facebooku.

Muszę wam wytłumaczyć, dlaczego przez tak długi czas byłem poza całym systemem naszej komunikacji, ale i poza całą polityczną dyskusją. Wynikało to z tego, że w ubiegły czwartek rano odeszła moja teściowa, mama mojej Uli, która od miesiąca walczyła z Covidem. Ostatecznie skutki tegoż Covidu ją z tego świata zabrały. Ta walka była bardzo długa, pełna różnych zwrotów akcji. W tych ostatnich dniach mieliśmy nadzieję, że to wszystko zmierza już ku dobremu, ale niestety ten wirus, ta choroba poczyniła takie zniszczenia, że bez litości obeszła się z kimś, kogo tak bardzo kochamy - powiedział Hołownia, dodając, że pogrzeb odbył się w długi weekend majowy.

Internauci postanowili przekazać mu słowa wsparcia. W komentarzach pojawiały się liczne kondolencje, którym oczywiście towarzyszyły przepychanki w kontekście politycznym.

Szymon Hołownia stracił teściową

Po przekazaniu smutnej informacji o utracie teściowej Szymon Hołownia przeszedł do komentowania najnowszych wydarzeń w świecie polityki i nie tylko.

Zrobimy wszystko, żeby pokazać wam, że ten kraj da się poukładać - deklarował polityk.

Zapowiedział też, że ma pomysł, co zrobić, by medycy nie opuszczali Polski, ale kształcili się i leczyli w naszym kraju. W maju chce przedstawić swoją koncepcję na funkcjonowanie służby zdrowia.

Maj będzie tym miesiącem, w którym będziemy dużo mówić o zdrowiu - zaznaczył.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić