Ta gra będzie wielkim hitem? Dziś premiera "Wiedźmin: Pogromca Potworów"

0

CD Projekt dotrzymuje słowa. 21 lipca (środa) do graczy trafił mobilny "Wiedźmin: Pogromca Potworów". Zasady gry są podobne do tych, które znamy z "Pokemon Go".

Ta gra będzie wielkim hitem? Dziś premiera "Wiedźmin: Pogromca Potworów"
Nadchodzi "Wiedźmin: Pogromca Potworów" (YouTube)

Gra "Wiedźmin: Pogromca Potworów" jest dostępna dla posiadaczy urządzeń z systemami iOS i Android. Za sprawą tej gry świat wokół użytkowników zmienia się w mroczne fantasy znane z serii "Wiedźmin".

Gracze uczestniczą w rozgrywce opartej na lokacjach i rozszerzonej rzeczywistości. Ich zadaniem jest polowanie na potwory znajdujące się w okolicy.

Gra jest zbliżona do "Pokemon Go". Przypomnijmy, że ta produkcja odniosła spektakularny sukces. Mnóstwo osób krzątało się po miastach czy wsiach, by łapać pokemony. Tym razem trzeba będzie się zmierzyć z upiornymi postaciami.

"Wiedźmin: Pogromca Potworów". Koszmarny falstart

"Gra wystartowała, jednak z problemami, bowiem do 14:00 ma potrwać przerwa techniczna. Wcześniej jako godziny zakończenia przerwy podawano 11:00 oraz 12:00" - przekazał portal bankier.pl.

Doszło zatem do falstartu. Z pewnością jest to jednak związane z dużym zainteresowaniem grą. Serwery pewnie po prostu nie wytrzymały.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić