o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BA
|

Tadeusz Cymański po operacji. Nowe informacje o stanie zdrowia

6
Podziel się

Poseł Solidarnej Polski Tadeusz Cymański przeszedł operację wycięcia mięsaka. Trwała ona kilka godzin, ale zakończyła się sukcesem. Cymański poinformował, że czuje się już dobrze i pracuje zdalnie.

Tadeusz Cymański po operacji. Nowe informacje o stanie zdrowia
Tadeusz Cymański po operacji nowotworu (Flickr)
bEhpGCvF

Tadeusz Cymański mniej niż miesiąc temu dowiedział się, że ma nowotwór w jamie brzusznej. Poseł przyznaje, że nigdy wcześniej nie miał problemów zdrowotnych. Na szczęście, poważne zagrożenie dla jego zdrowia, którym był mięsak w jamie brzusznej, wykryto na wczesnym etapie. Wszystko dlatego, że poseł regularnie się badał i namawia do tego wszystkich.

Ludzie starsi, jak ja, powinni robić badania. Warto zrobić np. USG klatki piersiowej, bo w zależności od wielkości wykrytego nowotworu są różne rokowania. Najważniejsze to badać i sprawdzać. Jeśli jest nowotwór pożarem, to łatwiej go zgasić, gdy jeszcze nie bucha - mówi Cymański.
bEhpGCvH

Polityk przeszedł już operację wycięcia mięsaka z jamy brzusznej. Pierwotny termin był zaplanowany na początku kwietnia, ale zabieg wielokrotnie przekładano ze względu na pandemię. Operacja zakończyła się dobrze, poseł wraca do zdrowia i mówi, że nawet już wrócił do pracy i bierze udział w posiedzeniach komisji sejmowej.

Dochodzę do siebie i pracuję już zdalnie, wczoraj byłem na komisji sejmowej. Dziękuję Bogu, że wszystko się udało – wyznaje w rozmowie z „Super Expressem” poseł Tadeusz Cymański.

Teraz Tadeusz Cymański czeka na wyniki pooperacyjne. Liczy na to, że będą dobre. Dodaje, że kilka miesięcy temu robił biopsję, a teraz badanie na bazie komórek tego nowotworu. Polityk musi stosować teraz płynną dietę i ma bolesność, ale dodaje, że "to wszystko przejdzie".

bEhpGCvN
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEhpGCwi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Maciej
2 miesiące temu
Panie Tadeuszu dużo zdrowia
Równi i rowni...
2 miesiące temu
Czyli nie czekał w kolejce tak jak inni obywatele po kilka miesięcy.
Sic
2 miesiące temu
Życzę zdrowia
bEhpGCwj
Mati
2 miesiące temu
Tyle porządnych ludzi odeszło no ale złego diabli nie wezmą
Lucjan Bohme
2 miesiące temu
Kogo to obchodzi?
Tomii
2 miesiące temu
A co to kogo
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić