Tajemnica małżeństwa Dudów. To już 27 lat

13

18 lutego 1995 roku na ślubnym kobiercu stanęli Agata i Andrzej Dudowie. Mija już zatem 27 lat od wyjątkowego dnia w ich życiu. Z tej okazji warto przypomnieć, jak wyglądali kiedyś.

Tajemnica małżeństwa Dudów. To już 27 lat
Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda (AKPA)

Ślub cywilny Dudów nastąpił w grudniu 1994 roku. W lutym następnego roku natomiast powiedzieli sobie "tak" w zabytkowym kościele św. Franciszka Salezego w Krakowie.

Początki miłości pary prezydenckiej sięgają czasów szkolnych. W wieku licealnym Andrzej Duda natrafił na swoją przyszłą wybrankę podczas jednej z imprez.

Podobno zakochał się od pierwszego wejrzenia. Obecna pierwsza dama potrzebowała natomiast trochę czasu, by się do niego przekonać.

Ich znajomość stopniowo rozkwitała. Po maturze wspólnie wybrali się na studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, a związek sformalizowali po obronie dyplomów. Krótko później doczekali się córki Kingi.

Tak kiedyś wyglądali

Andrzej Duda co jakiś czas wraca do dawnych lat. Kilkukrotnie pokazywał w mediach społecznościowych stare zdjęcia ze swoją wybranką. Cieszyły się one sporą popularnością wśród internautów.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić