Tajemnicza śmierć. Nie żyje wiceprezes rosyjskiego banku

Kolejna tajemnicza śmierć w Rosji. Nie żyje 28-letnia wiceprezes Loko-Banku, Kristina Baikowa. Piękna kobieta rzekomo wypadła lub wyskoczyła z balkonu swojego mieszkania w Moskwie. Tragedia rozegrała się 23 czerwca, ale rosyjskie media powiadomiły o niej 6 dni później.

Tajemnicza śmierć. Nie żyje wiceprezes rosyjskiego banku
Nie żyje wiceprezes rosyjskiego banku. (Adobe Stock, Facebook)

Koszmar rozegrał się 23 czerwca bieżącego roku. Feralnego dnia kobieta przebywała w swoim mieszkaniu w Moskwie, zlokalizowanym na jedenastym piętrze. Gościła wieloletniego przyjaciela, 34-letniego Andrieja.

Według zeznań mężczyzny ekonomistka miała zaprosić go na drinka i wspólne plotki. Jednak około godziny trzeciej nad ranem, nie mówiąc po co wychodzi, wyszła na swój balkon. Wtedy rozegrał się horror.

Wypadła przez balkon. Nie żyje wiceprezes rosyjskiego banku

Kristina wychyliła się i wyskoczyła, bądź też straciła równowagę i wypadła z balkonu. Runęła z jedenastego piętra. Przyjaciel natychmiast wezwał pomoc. Niestety na ratunek było już za późno. Jak donoszą rosyjskie media, ciało 28-latki leżało obok jednego z wejść do budynku. Po przyjeździe zespół ratowników wraz z lekarzem stwierdzili zgon.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Putin zawęża plany. Wiceminister z PiS o pomocy z Polski

"The Sun" pisze teraz, że piękna 28-latka pracowała w Moskiewskim Banku Kredytowym (MCB), zanim objęła aktualne stanowisko, czyli w Loko-Banku. Jej tajemniczą śmierć bada policja.

Z Loko-Bankiem powiązany jest Michaił Rabinowicz, który ma znajomości w moskiewskich kręgach władzy i nadzoruje imperium logistyczne rozciągające się od Krymu po Władywostok - czytamy na money.pl.

Dziennik "The Sun" przypomina, że w podobnych, owianych tajemnicą, okolicznościach zginął szef koncernu naftowego, Rawil Maganow. We wrześniu 2022 roku 64-letni mężczyzna również wypadł przez okno z szóstego piętra. Stało się to w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Moskwie. Zmarł na skutek obrażeń.

"The Sun" dodaje, że był prezesem rosyjskiego giganta naftowego - Łukoil. Ta firma oficjalnie krytykowała Putina za zbrojną inwazję na Ukrainę.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić