Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Tajemnicze zgony w szpitalu w Polsce. Co za tym stoi?

583

Już dwa tajemnicze zgony miały miejsce w szpitalu w Pruszkowie, ale może być ich też więcej. Rodziny zmarłych oskarżają personel. Co tak naprawdę dzieje się w szpitalu?

Tajemnicze zgony w szpitalu w Polsce. Co za tym stoi?
Tajemnicze zgony w szpitalu w Pruszkowie (Pixabay)

W szpitalu w Pruszkowie doszło już do dwóch tajemniczych zgonów. Rodziny oskarżają szpital

Rodziny dwojga pacjentów oskarżają Szpital Powiatowy w Pruszkowie o zaniedbanie. Uważają, że do śmierci ich bliskich przyczynił się personel. Sprawę nagłośniło "TVP Info".

Pierwszym pacjentem, który miał umrzeć w szpitalu w tajemniczych okolicznościach, jest pan Andrzej. Został przywieziony do szpitala w Pruszkowie, gdy miał m.in. krwawienie z przełyku. Jego rodzina podaje jednak, że w ciągu kilku dni, gdy leżał na oddziale szpitalnym, nie wykonano dokładnych badań. Ostatecznie pacjent zmarł.

Drugi tajemniczy zgon w szpitalu to śmierć pani Jadwigi. Pacjentka skarżyła się na silne bóle brzucha. Nim postawiono diagnozę, zmarła.

Seria tajemniczych zgonów w szpitalu

Jak się okazuje, takich tajemniczych zgonów w szpitalu w Pruszkowie, jest więcej. "TVP Info" informuje, że prokuratura bada już szereg zgonów, do których doszło we wspomnianej placówce. Dyrektor szpitala jak na razie nie chce odpowiadać na pytania reporterów programu "Alarm!".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić