Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JKM
|

Niezidentyfikowany obiekt latający. Widziały go dwie załogi

192
Podziel się

Pilot samolotu pasażerskiego zaobserwował nad Kanadą unoszący się w powietrzu tajemniczy zielony obiekt. Niecodzienne zjawisko dostrzegła również załoga przelatującej w pobliżu maszyny wojskowej. Aby uniknąć kolizji z niezidentyfikowanym obiektem, jej pilot musiał zmienić kurs.

Niezidentyfikowany obiekt latający. Widziały go dwie załogi
Piloci zaobserwowali na niebie dziwny, jasnozielony obiekt (zdj. ilustracyjne). (Getty Images)
bEUroHNN

30 lipca na niebie nad zatoką Świętego Wawrzyńca u wschodniego wybrzeża Kanady dostrzeżono niezidentyfikowany obiekt. Został zauważony jednocześnie przez załogi dwóch samolotów – komercyjnego i wojskowego. Tajemnicze zjawisko nie zostało jak dotąd wyjaśnione.

Niecodzienna obserwacja nad Kanadą. "Mógł to być meteoryt"

Według raportu opublikowanego 11 lipca przez kanadyjskie służby, obaj piloci zaobserwowali na niebie "jasnozielony obiekt latający". Miał on wlecieć w chmurę, a następnie rozpłynąć się w powietrzu. W dokumencie stwierdzono, że zjawisko nie wpłynęło w znaczący sposób na przebieg żadnego z lotów.

bEUroHNP

Jednym z samolotów, który zgłosił obserwację, był pasażerski Airbus A330, lecący z Bostonu do Amsterdamu. Druga maszyna to wojskowy Boeing C-17 Globemaster, zmierzający z Ontario do bazy wojskowej w Kolonii w Niemczech.

Ekspert ds. lotnictwa Steffan Watkins zwraca uwagę, że samolot wojskowy po zauważeniu tajemniczego obiektu, zmienił swój kurs. Wzbił się około 300 metrów wyżej, aby uniknąć kolizji lub lepiej przyjrzeć się dziwnemu obiektowi.

bEUroHNV

W raporcie kanadyjskiego lotnictwa tajemniczemu obiektowi nadano pojemną kategorię, według której mogły być to: balon pogodowy, rakieta, UFO bądź meteor. Zdaniem Watkinsa ostatni scenariusz jest najbardziej prawdopodobny.

Istnieje prawdopodobieństwo, że UFO mogło być meteorem przemykającym po niebie. Taka obserwacja nie byłaby niczym niezwykłym na wczesnym etapie deszczu Perseidów – podkreślił.

Pentagon opublikował raport na temat UFO. Kanadyjczycy są bardziej powściągliwi

W przeciwieństwie do Departamentu Obrony USA, kanadyjskie wojsko nie odnotowuje przypadków wystąpienia na niebie niezidentyfikowanych obiektów latających. Mimo to, w kraju nie brakuje entuzjastów teorii spiskowych na temat UFO. W 2019 roku osoba prywatna przekazała Uniwersytetowi Manitoba w Winnipeg ponad 30 tys. dokumentów na temat tajemniczych zjawisk występujących na kanadyjskim niebie.

bEUroHNW

W czerwcu 2021 roku Pentagon upublicznił raport na temat potencjalnych przypadków obserwacji UFO. Wynika z niego, że za większość zgłaszanych incydentów odpowiadają namacalne obiekty. W dokumencie podkreślono jednak, iż nie ma jakichkolwiek dowodów na to, żeby stali za nimi przybysze z obcej planety.

Obejrzyj także: Niezidentyfikowany obiekt na niebie. Pentagon potwierdza autentyczność nagrania

bEUroHNX
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUroHOq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(192)
inne czasy
4 miesiące temu
Dopóki nie było dronów, to dziwne latające obiekty naprawdę były niezwykłe. Teraz każdy może sobie kupić dużego drona, na niego nałożyć jakikolwiek kształt (choćby talerza) i puścić.
obiektywnie
4 miesiące temu
po kowidzie czekam na inwazję ufoludków i ewakuacje ludzkości a potem katastrofy pogodowe dokładnie w tych skupiskach, jeśli ludzie wierzą we wszystko, uwierzą także w ufo, że ich napada, Mars napada
Ela
4 miesiące temu
1449
bEUroHOr
padgrad
4 miesiące temu
takie obserwacje łatwo odrzucić. Wyszukany super rendering komputerowy, czy tylko punkt, albo brak odbicia w wodzie i właściwego zasłaniania przez przedmioty. W USA mają określenie wizerunek artysty.
www
4 miesiące temu
na żadnym portalu nie ma chyba takich kretyńskich komentarzy jak tutaj. Dzieci komentują czy osoby z dysfunkcjami umysłowymi?
Dorcia
4 miesiące temu
No już czas na rozsypanie Kowida, akurat rozlezie się do września jak można przewidzieć co będzie we wrześniu - chyba że o czymś się wie
cwp
4 miesiące temu
Tusk wyśle Nowaka ufo drogi budować karma musi się sypać
o mamo
4 miesiące temu
To straszne.A jak będzie inwazja i Tusk nie zdąży obalić flaszki wróć rządu tego bee ?
Osa
4 miesiące temu
Widział ktoś kiedyś piorun kulisty?Ja widziałam i śmiało mogę powiedzieć że to UFO.Choć w rzeczywistości ufem nie jest.
Warp9.9
4 miesiące temu
Widać komuś z przyszłości nie podoba się scenariusz eliminacji ponad połowy populacji naszej planety.Spodziewajmy się nie spodziewanego .
Jan
4 miesiące temu
Ja wierzę w ufo nad Klefkami.Mówił o tym Przewodniczący samoobrony.
Dana
4 miesiące temu
Jasne..My jako ludzie jak dotąd nawet do końca nie zbadaliśmy własnej planety.Nie rozumiemy dużej liczby zjawisk jakie rządzą się naszą ziemią już nie mówiąc o podboju kosmosu.Wszystko tłumaczymy jako NOL albo gdy coś wykopiemy to przedmiot rytualny kultu.Same domysły i proste tłumaczenia otaczającego nas świata a tak nie jest.Nic nie jest proste i prosto wytłumaczalne.
Waks Vol3
4 miesiące temu
Niektórzy zrobią wszystko , utkają nie lada opowieść o przybyszach z czółkami żeby tylko negować istnienie Boga.
bEUroHOj
sdf
4 miesiące temu
ja wczoraj 4 razy widzialem ufo
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić