aktualizacja 

Tajemniczy napis na śniegu. Zobaczyła to i zawiadomiła policję

302

Jade wyszła z domu, aby wyrzucić śmieci. Gdy podeszła do kubła, dostrzegła, że ktoś napisał na śniegu "1F". Postanowiła podzielić się informacją z użytkownikami serwisu TikTok i spytać, co oznaczają te znaki. Przypuszczenia internautów mrożą krew w żyłach.

Tajemniczy napis na śniegu. Zobaczyła to i zawiadomiła policję
Taką wiadomość znalazła Jade na swoim koszu na śmieci (TikTok)

Użytkowniczka Tik Toka o nicku bby.jade mieszka w Stanach Zjednoczonych. Tiktokerka zauważyła podejrzany napis, kiedy wyszła wyrzucić śmierci – ktoś narysował go w śniegu, który pokrył kubeł. Były to cyfra i litera - 1F.

Tajemnicza wiadomość na śniegu. "1F" – co to znaczy?

Jade nie miała pojęcia, co może oznaczać "1F". Nakręciła więc filmik, na którym pokazała swoje podwórko, w tym kubeł z tajemniczymi znakami. Następnie opublikowała go w serwisie TikTok z prośbą o pomoc w rozwikłaniu zagadki.

Odpowiedzi użytkowników Tik Toka nie uspokoiły Jade. Jak poinformowali ją w komentarzach, prawdopodobnie napis "1F" zostawili przestępcy, którzy obserwują dom tiktokerki i planują dokonanie kradzieży z włamaniem. Zaapelowali do autorki filmiku, żeby zaczęła myśleć o swoim bezpieczeństwie.

To znaczy, że jesteś obserwowana. Uważaj!
To oznacza pojedynczą kobietę. To sygnał dla osób, które mają cię okraść, że mieszkasz sama – ostrzegali Jade inni tiktokerzy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Użytkownicy TikToka udzielali również Jade rad, jak powinna postąpić w takiej sytuacji. Pojawiły się zalecenia, aby zakryła "1F" śniegiem, a następnie zrobiła w nim napis "2M", oznaczający "dwóch mężczyzn". Inni uważali, że powinna natychmiast skontaktować się z funkcjonariuszami policji.

Jade postanowiła skorzystać z rad części internautów i zawiadomiła policję. Funkcjonariusze zalecili jej, aby miała się na baczności i dla własnego bezpieczeństwa poprosiła kogoś bliskiego, aby na jakiś czas z nią zamieszkał.

Ostatecznie tiktokerka postanowiła zatrzymać się na kilka dni u swojej mamy. Jak zapowiedziała na kolejnym filmiku, po powrocie na wszelki wypadek wejdzie do domu w asyście kogoś znajomego.

Filmik Jade, w którym dzieli się swoimi obawami odnośnie napisu "1F", stał się prawdziwym viralem. Do tej pory został polubiony przez ponad 1,3 miliona użytkowników TikToka, a ponad 27 tysięcy zostawiło komentarz.

Zobacz także: Zobacz też: TikTokerki oceniają poczynania Andrzeja Dudy
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić