Tak odśnieżali dach w Gliwicach. Nagranie hitem sieci

41

Bez żadnych zabezpieczeń, z łopatami w rękach beztrosko zrzucali grubą warstwę śniegu z dachu jednego z bloków. Nagranie opublikował lokalny serwis informacyjny "Dzisiaj w Gliwicach". "Pozostaje życzyć, żeby się żaden nie poślizgnął" - napisali autorzy filmiku.

Tak odśnieżali dach w Gliwicach. Nagranie hitem sieci
Odśnieżanie dachu na jednym z osiedli zszokowało internautów (Facebook, Dzisiaj w Gliwicach)

Początkowo nagranie wrzucone na profil w mediach społecznościowych lokalnego serwisu nie wzbudza podejrzeń.

Dwóch mężczyzn wyposażonych w łopaty odśnieża chodnik na jednym z osiedli. Dopiero oddalenie kamerki w telefonie sprawia, że oglądana scena całkowicie zmienia swój sens, a mężczyźni beztrosko machają łopatami walcząc z biała pokrywą nie na chodniku, ale na dachu kilkupiętrowego budynku.

Jak to możliwe, że osoby te pracując na wysokości przy odśnieżaniu dachu, nie maja kasków, ani żadnych zabezpieczeń? Nie wiadomo, ale pytanie to nie daje spokoju także autorom nagrania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Szybko pozbył się śniegu z podjazdu. Nie uwierzysz, czego do tego użył
No nieźle panowie, pozostaje życzyć żeby się żaden nie poślizgnął - piszą pod filmem.

Sytuacja z nagrania bulwersuje też internautów, którzy wprost w komentarzach piszą co sądzą na temat całej sytuacji. "Halo halo czy Państwowy Nadzór Budowlany zna ich szefa? Warto poznać" - komentuje jeden z obserwujących, a inni zwracają uwagę, że w tej sytuacji właściwszą instytucją do zgłaszania sprawy byłaby raczej Państwowa Inspekcja Pracy.

Mimo to, nie brakuje też smutnych obserwacji, że Gliwice to nie jedyne miejsce gdzie dzieją się takie rzeczy, a osoby chcące zgłaszać sprawę uważane są za donosicieli.

Ludzie się cieszą że dach odśnieżony, a w jaki sposób to nikogo nie interesuje. Chłopaków zwolnią przyjmą nowych na ich miejsce - zauważa ktoś gorzko.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić