o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Tak w Rosji składa się życzenia. Można się przestraszyć

1
Podziel się

Rosyjscy śledczy opublikowali nagranie z życzeniami dla osób, które kończą właśnie 14 lat. Oprócz gratulacji pojawiło się coś jeszcze. Niektórym mógł się włos na głowie zjeżyć.

Tak w Rosji składa się życzenia. Można się przestraszyć
Rosja. Życzenia śledczych dla 14-latków (YouTube)
bDJqSoUR

Rosja. Życzenia śledczych dla 14-latków

Jak podało RMF FM, na stronie głównego wydziału Komitetu Śledczego w Moskwie pojawił się film z życzeniami dla 14-latków. Miał on być jednak nie tylko przyjemną wiadomością dla nastolatków obchodzących urodziny.

bDJqSoUT

Funkcjonariusz postanowili także przestrzec 14-latków. Poinformowali ich więc, że od tej pory, kończąc 14. rok życia, będą już osobiście odpowiadać za czyny opisane w niektórych artykułach Kodeksu karnego. Chodzi o zabójstwa, kradzieże, porwania i inne przestępstwa.

Od tego dnia sam będziesz odpowiadał za zabójstwa i uszczerbek na zdrowiu, a także za inne przestępstwa, takie jak kradzież, rozbój, porwanie i wymuszenie. Zostaniesz surowo ukarany za terroryzm i branie zakładników. Jako młody dorosły powinieneś wiedzieć, że poniesiesz odpowiedzialność za gwałt i napaść na tle seksualnym - takie życzenia przekazali na nagraniu śledczy z Moskwy.
bDJqSoUZ

Internauci nie pozostawili suchej nitki na funkcjonariuszach. Wideo zostało więc szybko usunięte ze strony głównego wydziału Komitetu Śledczego w Moskwie. Kto jednak jeszcze chciałby je obejrzeć, na pewno trafi w sieci na liczne kopie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJqSoVu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Ojej
2 tyg. temu
U nich wieszają też dywany na ścianach
Najnowsze komentarze (1)
Ojej
2 tyg. temu
U nich wieszają też dywany na ścianach
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić