Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Tak wygląda córka Lary Gessler. Internauci zachwyceni

6

Piotr Szeląg, mąż Lary Gessler, wrzucił do sieci rozczulające zdjęcie malutkiej Neny. Dziewczynka leży w łóżku owinięta kołdrą. Zachwyconych internautów absolutnie nie brakuje.

Tak wygląda córka Lary Gessler. Internauci zachwyceni
Piotr Szeląg chwali się córeczką (ONS)

Na początku października Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli ślub. Wszystko przebiegało w tajemnicy przed fanami i światem mediów. Zakochani zdecydowali się na taki krok, bo prawdopodobnie chcieli, by to było wydarzenie, którym będą cieszyć się jedynie ze swoimi bliskimi.

Dokładnie trzy tygodnie temu zakochani doczekali się przyjścia na świat córeczki. Nena to oczko w głowie Lary i Piotra. Oboje zaczęli już publikować jej zdjęcia w internecie.

Najnowsza migawka zachwyca internautów. Na zdjęciu, które opublikował Szeląg, dziewczynka leży w łóżku i jest owinięta kołderką. Miłych komentarzy nie brakuje.

"Sama słodycz", "cudowna", "mała kruszynka" - piszą instagramowicze.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Lara Gessler wyjawiła kulisy porodu

Gessler chętnie dzieliła się informacjami na temat przebiegu porodu Neny. Wyjawiała między innymi, że rodziła bez znieczulenia. Skorzystała jedynie z gazu rozweselającego.

I żeby nie było, nie uważam, że to dla każdego, ale warto się rozeznać w temacie i podejść do porodu świadomie. Bierzemy znieczulenie głównie z automatu - z lęku i niewiedzy - mówi Gessler, cytowana przez Plotka.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić