Taką tajemnicę skrywała kurtka Putina? Ekspert nie ma wątpliwości

Trwa wojna w Ukrainie. W międzyczasie Władimir Putin zorganizował na stadionie Łużniki w Moskwie wydarzenie z okazji 8. rocznicy "zjednoczenia Krymu z Rosją". Prezydent Rosji na imprezie pojawił się w kurtce, o której jest bardzo głośno. Co skrywała?

Taką tajemnicę skrywała kurtka Putina? Ekspert nie ma wątpliwości
Władimir Putin (PAP EPA)

Władimir Putin podczas imprezy na stadionie Łużniki paradował w czarnej kurtce. Do jego ubioru odniósł się w rozmowie z "Faktem" Jerzy Dziewulski, były antyterrorysta i doradca prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego do spraw bezpieczeństwa.

W takim tłumie ma na sobie kamizelkę kuloodporną. Nie ma co do tego cienia wątpliwości - powiedział.

Na stadionie mogło się zgromadzić 200 tysięcy osób. Jak Putin skrywał przed nimi kamizelkę kuloodporną?

Dzisiaj kamizelki są tak cienkie, że w gruncie rzeczy nie widać tego. Ja go widzę kolejny raz w tej samej kurtce z kapturem, tego samego koloru, co jest bardzo charakterystyczne. Być może pod tą kurtką, wcale nie na ciele, tylko na tej kurtce pod spodem jest wkomponowana kamizelka kuloodporna - dodał Dziewulski.

To łączy imprezy Putina

Emerytowany antyterrorysta spostrzegł ponadto, że imprezy z udziałem Putina organizowane są w takich miejscach, aby nikt nie mógł oddać odległego strzału.

Oddanie strzału gdzieś z korony tego stadionu jest niewykonalne. Tam są tysiące agentów i policji i służb - zaznaczył ekspert.
Zobacz także: Mieszane reakcje po przemówieniu Zełenskiego w Bundestagu. "Ich to przerasta"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić