o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Talibowie otrzymali nietypową wiadomość. Z celi śmierci

27
Podziel się

Rządzący Afganistanem Talibowie otrzymali nietypową wiadomość. Były major armii amerykańskiej, który stoi za masakrą w Fort Hood przesłał im gratulacje z okazji przejęcia władzy.

Talibowie otrzymali nietypową wiadomość. Z celi śmierci
Talibowie otrzymali gratulacje (Getty Images)
bELeXXUB

Nidal Hasan postanowił pogratulować talibom z Afganistanu. Były major armii amerykańskiej i samozwańczy "żołnierz Allaha" przesłał list, w którym z radością przyjął informację o przejęciu przez nich władzy w Afganistanie. Oprócz gratulacji morderca zidentyfikował się z grupą najeźdźców pisząc - Wygraliśmy. Szczegóły sprawy przedstawił Washington Examiner.

Więzień napisał do talibów list z celi śmierci w Fort Leavenworth. W 2009 roku Nidal Hasan zastrzelił 14 osób i postrzelił aż 43. Za dopuszczenie się okrutnej zbrodni został skazany na karę pozbawienia życia. Skazaniec wezwał rodzący się w Afganistanie rząd do wprowadzenia swojego rodzaju brutalnego ucisku pod przykrywką religii.

bELeXXUD
Gratuluję zwycięstwa nad tymi, którzy nienawidzą praw Wszechmogącego Boga, aby były najwyższe na ziemi (...) Modlę się do Allaha, aby pomógł wam w pełni wdrożyć prawo szariatu, poprawnie i uczciwie - napisał morderca w liście do talibów.

Do sprawy listu odniósł się John Galligan. Adwokat i emerytowany pułkownik wojskowy przyznał, że w ogóle nie jest zdziwiony oświadczeniem poparcia Hasana dla Talibów w Afganistanie. To właśnie Amerykanin reprezentuje skazanego w sądzie i pomógł mu w zrealizowaniu inicjatywy z wysłaniem listu.

Wcale nie jestem zaskoczony niedawnym oświadczeniem majora Nidala Hasana – zawsze był konsekwentny w zakresie swojego poparcia dla rządów opartych na prawie szariatu – powiedział Galligan.
bELeXXUJ

Hasan czeka od 2013 roku na wykonanie wyroku śmierci. Podczas masakry z 2007 roku został postrzelony przez policję aż sześć razy i jest od tego czasu sparaliżowany. Według prawnika więźnia ten ma aktualnie być w bardzo słabej kondycji zdrowotnej.

Zobacz także: "Kuriozum!" Andrzej Duda na celowniku. Piotr Zgorzelski nie szczędził mocnych słów
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELeXXVe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(27)
aha...
2 miesiące temu
Myślę, że system działa zbyt opieszale.
aha...
2 miesiące temu
Myślę, że system działa zbyt opieszale.
św.nepomucen
2 miesiące temu
Arcymułła Jędraszewski marzyłby o takim rządzie w Polsce.On też nienawidzi tych, którzy stawiają prawo ludzkie ponad boskim.Jest to retoryka bliska wszelkim fanatykom bez względu na religię.Będą mordować w imię Boga.
bELeXXVf
ciekawe
2 miesiące temu
ciekawe, że "..zidentyfikował się .." bardzo ciekawe
Paul86
2 miesiące temu
Logika lewactwa: odebrać broń uczciwym, zbrodniarza chronić przed karą śmierci, wpuszczać imigrantów z kręgu kulturowego, który podzielał zbrodniarz. Wszystko postawione na głowie.
mariola
2 miesiące temu
a czy przypadkiem Hasan to nie jest niemieckie nazwisko ? tam chyba ze 30% ludzi się tak nazywa albo podobnie ? są jakieś dziwolągi typu Müller, Schneider, Weber, itp. ale to zdecydowana mniejszość i staruszki w dodatku
mariola
2 miesiące temu
wolność słowa i mediów wg lewaków... he, he, he !!! Donald Trump ma dalej zablokowane konta na Twitterze i Facebooku za szerzenie nienawiści a talibowie dalej mają dostęp ha, ha, ha
Andrzej56
2 miesiące temu
Powinno mu się skrócić cierpienia
prawda
2 miesiące temu
bardziej nawiedzony od rodzimych, polskich katoli
Marrs
2 miesiące temu
Walka z Niewiernym to obowiazek Muslima. Im więcej Niewiernych zabije tym więcej hurys w raju do wiecznej kopulacji. Ile jeszcze musi zginąć ludzi, żeby Islam był zakazany w cywilizowanym świecie?
Satoro
2 miesiące temu
W ramach odpowiedzi powinni mu przyspieszyc egzekucje.
Wypocin
2 miesiące temu
Hasan to typowe nazwisko w USA
zwarzywują
2 miesiące temu
Teraz w więzieniu lub w psychiatryku załatwiają zdrowie środkami psychiatrycznymi. Nowoczesne więziennictwo. Komuś odbije nie dają szansy. Przyjdzie w kiciu psychiatra jak ktoś się awanturuje, że spełnią jego żądania i zaraz go oszukają złapią, środek kilka sekund i zwarzywowany.
bELeXXUX
Zdziwisz
2 miesiące temu
Dziwię się !! Temu "amerykańskiemu" Hasanowi trzeba było znaną radziecką metodą kulkę w łeb gdzieś za kiblem i po krzyku!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić