o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MMC
|

Te cyfry nie chciały wyjść mu z głowy. Wygrał 800 tys. dolarów

2
Podziel się

Czasami wystarczy przeczucie. Pewien mieszkaniec Virginii wiedział, że cyfry, które skreśla, przyniosą mu wygraną. W końcu się udało.

Te cyfry nie chciały wyjść mu z głowy. Wygrał 800 tys. dolarów
Zawsze skreślał te same cyfry. W końcu wygrał. (Twitter)
bDJvbYgR

Kwame Cross miał przeczucie. Pewnego razu w telewizji zauważył kombinację cyfr, która była adresem jednego z domów, który pojawił się na ekranie. Mężczyzna nie mógł pozbyć się tych cyfr z głowy. Uznał, że na pewno jest ku temu powód. Nie mylił się.

Postanowił zagrać w loterii. Virginia Lottery podaje, że Szansa na trafienie wszystkich czterech liczb w dokładnej kolejności wynosi 1 do 10 000. Mimo wszystko Cross postanowił zaryzykować.

bDJvbYgT

Na początku grudnia kupił 160 losów. W każdym z nich zakreślał tę samą kombinację. 5 grudnia je wysłał. Dwa dni później dowiedział się, że został zwycięzcą 800 tys. dolarów.

Pomyślałem:„ To nie może być prawda!". Musiałem zatrzymywać się i sprawdzać jakieś 82 razy. To niemożliwe! - skomentował wygraną dla CNN Kwame Cross.

Liczby trafiły do głównej puli, której wygrana wynosiła 5 tys. dolarów. Cross kupił 160 losów, więc każdy był wygrany. Kwota czeku wyniosła 800 tys. dolarów.

bDJvbYgZ

Przeczucie Crossa było naprawdę silne. Przyznał, że początkowo nie chciał w nie wierzyć, jednak liczby 7-3-1-4 nie chciały wyjść z jego głowy. W końcu podczas podróży zatrzymał się na stacji benzynowej Sunoco w Arlington, gdzie kupił 160 szczęśliwych losów. Mężczyzna jeszcze nie wie, jak spożytkuje wygraną.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Dr Grzesiowski mówi co zrobić, aby święta Bożego Narodzenia spędzić bezpiecznie (WIDEO)
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJvbYha
bDJvbYhu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
Maras
2 miesiące temu
Przekaż jako darowiznę Ojcu dyrektorowi
Rasista
2 miesiące temu
Może wruci do kraju z którego przybył.
Najnowsze komentarze (2)
Rasista
2 miesiące temu
Może wruci do kraju z którego przybył.
Maras
2 miesiące temu
Przekaż jako darowiznę Ojcu dyrektorowi
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić