Mazowsze. Rozdają za darmo młode ziemniaki. Trzeba spełnić 1. warunek

8
Podziel się:

Nie lada gratkę przygotowały dla kupujących Delikatesy Centrum. Okazuje się, że w sklepach tej firmy za darmo dostaniemy młode ziemniaki. Promocja jest niezwykle atrakcyjna, ale żeby z niej skorzystać, trzeba się spieszyć.

Mazowsze. Rozdają za darmo młode ziemniaki. Trzeba spełnić 1. warunek
Delikatesy Centrum przygotowały dla klientów atrakcyjne promocje. (Twitter)

Wczesne ziemniaki za darmo Delikatesach Centrum dostaniemy tylko do soboty 15 maja. Nie zostało więc nam już dużo czasu. Warto jednak skorzystać z promocji, bo taka oferta nie trafia się codziennie.

Darmowe ziemniaki w Delikatesach Centrum. Jakie są warunki promocji?

Aby dostać za darmo młode ziemniaki w sklepach marki Delikatesy Centrum, musimy być członkami programu lojalnościowego. Delikartę należy okazać przy kasie. Naliczy się na nią rabat na następne zakupy w wysokości kwoty, jaką zapłaciliśmy za wczesne ziemniaki.

Warto zwrócić uwagę, że rabat może wynieść maksymalnie 10 złotych na dzień. W ciągu trwania całej promocji (13.05-15.05) możemy otrzymać maksymalnie 20 złotych. Pieniądze z Delikarty wykorzystać można na zakupy w dniach 18-19 maja.

Z oferty wyłączone są napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe i akcesoria do nich, doładowania do telefonu i mleko modyfikowane. Regulamin i sklepy objęte promocją dostępne są TUTAJ.

Brzoskwinie za darmo. Kolejna świetna oferta w Delikatesach Centrum

To nie jedyna promocja, którą przygotowały dla swoich klientów Delikatesy Centrum. Na podobnej zasadzie w przyszłym tygodniu zdobyć będzie można za darmo brzoskwinie. Tutaj również potrzebujemy Delikarty.

Promocja na brzoskwinie obowiązywać będzie od 20 do 22 maja. Podobnie jak w przypadku wczesnych ziemniaków, maksymalny dzienny rabat to 10 zł, a podczas całej promocji – 20 zł. Pieniądze z Delikarty wykorzystać będzie można w dniach 25-26 maja.

Tutaj również nie dostaniemy za nie alkoholu, papierosów czy doładowań do telefonu. Szczegółowy regulamin promocji "Brzoskwinie za darmo" znaleźć można TUTAJ.

Obejrzyj także: Centra handlowe bezpieczne? "Powietrze jest na bieżąco wymieniane"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić