Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Bank przestanie działać w weekend. Wypłać gotówkę, bo zostaniesz bez pieniędzy

89

W ten weekend (28-29 listopada) Alior Bank dokona niemałego przedsięwzięcia. Ten bank przyłączy operacyjnie oddział T-Mobile Usługi Bankowe. W związku z tym klienci mogą mieć problemy z dostępem do usług.

Bank przestanie działać w weekend. Wypłać gotówkę, bo zostaniesz bez pieniędzy
Alior Bank łączy siły z inną marką (Wikimedia Commons)

Już jakiś czas temu stało się jasne, że Alior Bank przyjmie do swoich struktur T-Mobile Usługi Bankowe. Teraz trwają prace mające na celu finalizację tego przedsięwzięcia. Proces przyłączenia T-Mobile Usług Bankowych do Alior Banku będzie miał miejsce w dniach 28-29 listopada.

Alior podaje, że proces potrwa od soboty (28.11.) od godz. 23.00 do niedzieli (29.11.) do godz. 19.00. Większość usług bankowych obu podmiotów będzie w tym czasie niedostępna.

Działania te mają na celu ujednolicenie obsługi i produktów dotychczasowych klientów T-Mobile Usługi Bankowe, którzy po integracji będą mogli korzystać z pełnego portfolio produktów Alior Banku - podano w komunikacie.

Ważna informacja dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe

Przypomniano klientom T-Mobile Usługi Bankowe, by do soboty zapoznali się z instrukcją logowania do bankowości elektronicznej Alior Banku.

Instrukcja jest wyświetlana w dotychczasowej bankowości internetowej T-Mobile Usługi Bankowe na ekranie widocznym po zalogowaniu - zaznaczono w oficjalnym piśmie.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić