o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Bank przestanie działać w weekend. Wypłać gotówkę, bo zostaniesz bez pieniędzy

43
Podziel się

W ten weekend (28-29 listopada) Alior Bank dokona niemałego przedsięwzięcia. Ten bank przyłączy operacyjnie oddział T-Mobile Usługi Bankowe. W związku z tym klienci mogą mieć problemy z dostępem do usług.

Bank przestanie działać w weekend. Wypłać gotówkę, bo zostaniesz bez pieniędzy
Alior Bank łączy siły z inną marką (Wikimedia Commons)
bECTHrKJ

Już jakiś czas temu stało się jasne, że Alior Bank przyjmie do swoich struktur T-Mobile Usługi Bankowe. Teraz trwają prace mające na celu finalizację tego przedsięwzięcia. Proces przyłączenia T-Mobile Usług Bankowych do Alior Banku będzie miał miejsce w dniach 28-29 listopada.

Alior podaje, że proces potrwa od soboty (28.11.) od godz. 23.00 do niedzieli (29.11.) do godz. 19.00. Większość usług bankowych obu podmiotów będzie w tym czasie niedostępna.

bECTHrKL
Działania te mają na celu ujednolicenie obsługi i produktów dotychczasowych klientów T-Mobile Usługi Bankowe, którzy po integracji będą mogli korzystać z pełnego portfolio produktów Alior Banku - podano w komunikacie.

Ważna informacja dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe

Przypomniano klientom T-Mobile Usługi Bankowe, by do soboty zapoznali się z instrukcją logowania do bankowości elektronicznej Alior Banku.

Instrukcja jest wyświetlana w dotychczasowej bankowości internetowej T-Mobile Usługi Bankowe na ekranie widocznym po zalogowaniu - zaznaczono w oficjalnym piśmie.
bECTHrKR
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECTHrLm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(43)
PMx
10 miesięcy temu
Oh jak dobrze że zmieniłem Bank
Redaktor?
10 miesięcy temu
I jeszcze jedno, odnośnie mojego wcześniejszego komentarza pod tym nierzetelnym artykułem: -fragment info.ze strony bankowości internetowej Alior Bank "Prace serwisowe. ... Prace te nie mają wpływu na transakcje kartowe oraz wypłaty z bankomatów." Jest to do sprawdzenia w int. Tytuł tego nierzetelnego art. wprowadza w błąd i potencjalnie może wywołać u niektórych odbiorców stan niepewności/lęku/napięcia lub w skrajnych przypadkach ,paniki. Nie ma najmniejszego powodu tytułować tak ten art. , a tym bardziej wprowadzać w błąd czytelników.
Redaktor?
10 miesięcy temu
Po co taki tytuł artykułu, wzbudzający potencjalnie niepotrzebne napięcie/niepokój że niby coś groźnego się dzieje. I tak wystarczająco dużo napięcia jest w społeczeństwie. Tylko w celu zwrócenia uwagi, aby ktoś wszedł na O2. Można to inaczej, spokojniejszą treścią zatytułować, np. Czasowa przerwa w działaniu pewnych usług w Alior banku, i wszystko jest Ok.
bECTHrLn
Mądry
10 miesięcy temu
Tylko głupi, w tych czasach trzyma pieniądze w banku.
Zdębiałem
10 miesięcy temu
Szok i niedowierzanie! Oniemienie nawet
DempseyER
10 miesięcy temu
Zaczyna się od Etiopi i Iranu, lepiej zacząć wypłacać pieniądze.
Hehe
10 miesięcy temu
I kasa zniknie z kont.
lop
10 miesięcy temu
a nie moja gotowka,nie jest po to aby ja wyplacac ja wplace ,a nie wyplace,mam inne plany pomimo koronawirusa na jedzenie rachunki srodki czystosci ,a reszta na domy i samochody,nie nadaje sie na wasze psychoczne zony,choc kobieta jestem
Jacek
10 miesięcy temu
Najlepszy jest Nest Bank.
TADZIU
10 miesięcy temu
mam 82 grosze na koncie:)
Klient
10 miesięcy temu
Jestem zadowolony ze dwa lata temu się od nich wypisałem.
Jkl
10 miesięcy temu
Kazdy, kto choć trochę zna się na ekonomii wie, ze pieniędzy się w banku nie trzyma.
PoPisie
10 miesięcy temu
A ja nie dostałem kredytu bo mam od 15 lat działalności gospodarczą!!!!!
bECTHrLf
💩 BANKSTERZY...
10 miesięcy temu
Wiecie, że zbliża się reset długów. Banki wy-żerują wszystkie konta na 0 zł 0 gr. Każdy dług zostanie anulowany. Kto ma kasę w banku, lepiej by ją zabrał, albo ją straci. Szczepionka to śmierć dla jednych, Niewolnictwo dla innych, jest też 3 bramka, to WALKA O SWOJE PRAWA Z Żydami.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić